Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amd Sempron 140 em milyen...

Amd Sempron 140 em milyen játékok mennének ha mellete van jó konfig?

Figyelt kérdés
olyasmire gondoltam hogy battlefield 3 pl van geforce 630 ,2giga ram és sempron 140 másoknak yt n megy mindel nekem miért nem megy belelép és csa kegy fekete képernyő van se kép se hang és kitörölte ma tm jelet is meg minden ,meg másik kérdés kioldottam a másik magot de cpuzben et mutat akkor is és ha a biosban a active core control ba a második magnak berakom hogy enable akkor nem bootol a windows :( help pls nincs pénzem jobb gépre

2016. febr. 22. 01:35
 1/8 BM-Striker ***** válasza:
Ha nincs pénzed jobb gépre, és Sepmtron 2. magja nem oldható fel, akkor nem lehet mit tenni ezzel a géppel.
2016. febr. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg itt nézelődjél egy jobb processzor után. Sajnos a költést nemigen fogod megúszni.

[link]

2016. febr. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MGéza ***** válasza:

Mivel a minimum követelménye egy dual core proci, így ha a játék ellenőrzi a magok meglétét induláskor, akkor nyilván meg se fog mukkanni, ha csak egy mag van feloldva:

[link]

Más: nincs szerencséd úgy látszik a magfeloldással, némelyiket csak marketing okokból, hogy ne rohadjon rájuk a készlet, más szériákat pedig a mag instabilitása miatt egymagosítottak. Esetleg feszemeléssel próbálkozhatsz, de oda táp is kéne ami bírja, modjuk egy codegen 400w esetén haza is vághatod egy ilyen akcióval az egész gépet.

2016. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
alap fesz. 1.3500 v most 1.3750 de semmi változást nem vettem észre .am valami 250 w os dell gépből való tápom van :)
2016. márc. 2. 23:20
 5/8 MGéza ***** válasza:
Akkor viszont instabil magos procit fogtál ki, ami nem két magosítható úgy, hogy stabil legyen. Ez van. Keress rá az alaplapod típusára, hardveraprón néhány ezresért kapsz szerintem belevaló 2 magosat, 5 ezer alatt is.
2016. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és 2 magos az már sokat dobna rajta?
2016. márc. 3. 21:41
 7/8 MGéza ***** válasza:
Konkrétan annyit, hogy elindulna, mert teljesítené a géped a minimum követelményeket. Hogy hogyan futna, azt megjósolni nem tudom, nem volt hasonló kategóriás gépem.
2016. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mad athlon64 4200+ nvidia gt610 kártyával elfogadhatóan fut a bf3.ez saját tapasztalat.
2016. márc. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!