Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki rakna nekem össze egy...

Valaki rakna nekem össze egy configot?!

Figyelt kérdés

Segitenétek nekem egy config osszeallitásában? Intel legyen ha kérhetem max450eFt-ig mehet és ez a keret csak a gépet illeti...

Lehetőleg fullHD felbontasban szeretnék jatszani rajta.

Ha kérhetem akkor irnátok 1-2 monitort hozzá ami ips paneles??



2016. febr. 16. 13:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nyugodtan. i7 skylake a legújabb Intel microarchitectura avval biztos nem lesz baj a GTX 980ti a kérdéses mivel egy videó kártya sokkal hamabrabb elavul de 3-4 évig biztos nem lesz vele gond (vagy megvárod a pascalt ami sokkal erősebb kártyákat fog biztosítani és onnan válogatsz) de evvel a konfiggal sem lesz bajod mint már írtam 3-4 évig . (a proci még jóval tovább is)
2016. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
mert a pascal mikor jön és milyen lesz ??? vmi linket tudsz ?
2016. febr. 16. 22:05
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés infó van eddig róla és a kijöveteléről is csak találgatni tudunk (idén ősszel vagy még utána de lehet hogy átcsúszik jövő évre) De itt egy videó ha kicsit tudsz angolul akkor elég érdekes lesz számodra https://www.youtube.com/watch?v=w1sLUL8e0Uo


És hozzá egy oldalt : [link]


[link]


De mint írtam sokat még nem lehet tudni .

2016. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező és válaszolók!

Először is egyensúlyba kéne hozni a keretet és az igényeket. Ha valóban fullhd-ban akarsz játszani, akkor teljesen felesleges 980ti-ket, meg i7-et ajánlgatni és elkölteni majd félmillió forintot! Minek? Egy i5-970 kombó fele ennyiből elég fullhd-ra. A keretedből már érdemesebb lenne a qhd felbontást megcélozni, oda már valóban jöhet a 980ti, egy frankó monitorral. 4k-ra jelen árak szerint egy középkategóriás használt autó árát el lehet költeni, tehát azzal nem érdemes foglalkozni. Amennyiben tényleg elég (és miért ne lenne) a fullhd, szerintem maradj a költséghatékonyabb i5-970, esetleg 980 vonalon. Bőven el leszel vele közel max részletesség mellett. A maradék pénzt pedig tedd el. Peace

2016. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!