Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb laptop?

Melyik a jobb laptop?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


melyiket erdemesebb megvenni? a lenovoban azthallottam hogy inteles processzor melle AMD annyira nem jo inkabb nvidia kell, az asusba az van viszont csak ez az egy plussz szol az asus mellett minden masban a lenovo jobb, mas laptop nem erdekel ez a ket laptop kozott szeretnek donteni, melyik a jobb?



2016. febr. 15. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire használnád?


1. játék


2. átlagfelhasználás (netezés, filmezés, zenehallgatás stb.)


3. multimédia? (képretusálás, videóvágás stb.)


1. Eleve laptop nem játékra való, hiába van ott a két jó videókártya és az i5 proci, mert ezek a változatok nagyon gyengék a játékokhoz. Máshoz oké, de játékra nem valók. Nekem egy hasonló laptopom van és a Battlefield 3 vagy a GTA V gyenge médium beállítással simán elmegy, de például az új Black Ops 3 low beállítással is szaggat.


2. Mind a kettő tökéletes


3. Hát erre a feladatra is inkább a PC jobb, de a ram mindegyikben kevés. Egy komoly videóvágáshoz vagy képszerkesztéshez minimum 8 vagy több ram is kell. A renderelés sem lesz valami gyors.

2016. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat teljesen hetkoznapi felhasznalasra kellene jatekok kozul sem az a nagyon nagy grafikat igenylore gondoltam abbol is max ilyen kozepkategorias jatek de inkabb azt szeretnem megvenni amelyik jobban birja a jatekot, a lenovoba 8gb ram van, meg inkabb az erdekelne még hogy melyik a megbizhatobb mert azert van kozte 40ezer ft kulonbseg es nem tudom hogy akkor megerne e kiadni plusszba erte azt a penzt
2016. febr. 15. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A második fényévekkel jobb. Hiába Nvidia videokártyás az első, a 920M sokkal rosszabb mint a M360. A Lenovónak több a RAM-ja, jobb a processzora, a videokártyája, a kijelzője, szóval egyszerűen minden.
2016. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, mindenben jobb de most nagyon bogarat ultettek a fulembe azzal, hogy az intel csakis nvidia-val jo, amd-vel meg nem igazan :/ meg sokan probalnak lebeszelni a lenovorol, h nem megbizhato marka
2016. febr. 15. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez, hogy Intel csak Nvidiával jó, a legnagyobb hülyeség, úgy valaha. AMD proci tökéletesen működik Nvidiával, Intel proci tökéletesen működik AMD-vel.
2016. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!