Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Írnátok játékokat ehez a...

Harilaci3 kérdése:

Írnátok játékokat ehez a géphez? A többi lent.

Figyelt kérdés

Gépem:

- Intel Core i5-6500 (processzeor)

- Kingston 2x8 GB (RAM)

- Asus GTX960 4GB DDR5 STRIX-GTX960 (videókártya)

Itt is a: ?


2016. febr. 14. 21:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Bocsi a tudatlanságom miatt, nem szándékos.

Szóval szerintetek mundjuk a GTA 5 (arról tudom hogy nagy gépigényű), azt kb. hány FPS-el vinné el high-ultra beállításokon?

2016. febr. 14. 22:03
 12/15 Lord Hidan ***** válasza:
Gta5 épp hogy nem nagy igényű very highon szépen menne
2016. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Dying Ligt, gta 5, batman arkham knight , dirt 3 , dirt rally , need for speed rivals , need for speed , fallout 4, witcher3 (itt nem biztos , hogy az ultra beállításokat bírni fogja), metal gear solid V phantom pain , wolfenstein the old blood , Divistion , Rainbow Six Siege, Shadow Of Mordor (ez sem lesz meg ultrán) , assasins creed syndicate , dead rising 3 , dead island 2.

Személyes kedvenceim:

Ezekből csak az eredetit ajánlom , mert a multiplayer a lényege.

Battlefield 4 , Battlegield Hardline , Call of Duty Black Ops 3 , Division , World OF Tanks (ez ingyenes) :)

2016. febr. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Fúúú köszi amit a kedvenceidhez írtál én is imádom őket, de azok is jók amiket a kedvenceid fölé írtál. Tényleg köszi ez nagyon jó lista :) :)

BF4 <3 BFH <3

2016. febr. 15. 07:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót olyan GTA 5 szerintem ehhez tök jó lenne. Ja meg FSX igaz az repülő gép szimulátor de nagyon nagy igényű érdemes lenne kihasználni. Első voltam a worms-os :D Jó játékot.
2016. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!