Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom megoldani windows-b...

Hogy tudom megoldani windows-ban, hogy az összes képet egymás után nevezze át?

Figyelt kérdés
Tehát. Adott egy mappa amiben van 7000 kép. Ebből kb 2700 png, míg a többi jpg formátumú. Rendben. Én kijelölöm az összeset, majd (hogy egységes legyen a nevük) az elsőt átnevezem "(0)" és nyomok egy click-et valahova. Ez remek. Most beszámozta az összes képet növekső sorrendben. Egy probléma van. A történet úgy néz ki, hogy "(0).jpg (0).png (1).jpg (1).png ... és így tovább. Ergó az idősorrendet teljesen összekavarja, mert a két formátumot külön nevezi át, nekem pont az volna a cél, hogy időrendben maradjon és növekső sorrendbe nevezze át őket...
2016. febr. 8. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Advanced Renamer 3.7
2016. febr. 8. 23:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Előbb konvertáld át homogén formátumra őket!
2016. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ThodEE GoD ***** válasza:
total commandert nézd meg ;)
2016. febr. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt a windowson kívül szinte az összes képkezelő/fájlkezelő tudja, pl faststone image viewer.
2016. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!