Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows7 c meghajtó 20 Gb....

Prado09 kérdése:

Windows7 c meghajtó 20 Gb. Fullosan tele van. Hogyan szabadíthatok fel helyet?

Figyelt kérdés

A pontos problémám az, hogy a C meghajtóm tele van, és még frissítenisem tudok így ezért, pedig csak a saját windows, es a hozzá való szükséges driverek vannak rajta. Mit tehetnék h legyen helyem?😮 talán ha áthelyeznék pár drivert a D-re, a windows onnan is beolvasná?

Amiről szó van: Hp pavilion Dv6, intel core I7-2670QM.


2016. febr. 6. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom egy HDD-n, két partíciód van. Esetleg át lehete méretezni a partíciókat.
2016. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csigusz27 ***** válasza:
ezt futtasd le [link] és a rendszer-visszaállítás kikapcsolásával lehet nyerni valamennyit, persze van egy kis kockázata,hogyha valami gond van nincs vissza-állitási pont, de hát valamit valamiért szokták mondani
2016. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül rossz helyen mászkáltam, ujra lett telepítve, de csak ki-be kapcsol induláskor... Na erre vajon mi a megoldás :D
2016. febr. 7. 10:42
 4/5 csigusz27 ***** válasza:
Szerviz :D
2016. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kell oda szervíz, már odáig jutottam hogy be tudom kapcsolni, de magától nm tud. Meg kéne oldani hogy a hard drive - rol bootoljon. De nem tudom jöttem még rá hogyan. Esetleg ha tudjátok írjátok meg légyszi.
2016. febr. 7. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!