Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Max 370 ezerből milyen gamer...

Max 370 ezerből milyen gamer pc-t vegyek?

Figyelt kérdés

monitor is kell 2k-s is érdekelne de nem tudom birná-e a vga a játékokat ekkora felbontáson még egy 2-3 évig

bill,egér,dvd meghajtó nem kell


2016. febr. 6. 13:41
1 2 3
 11/30 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

390 hez s12 520 a egyik legolcsobb


970 hez meg ne menj lejebb minosegben is ha teljesitmenyben lejebb mesz, inkabb feljebb kellene


fsp aurum 400, bqt e10 400

2016. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
te irtal 2K s moniort es 2-3 evet, ebbol (is) kell lejebb adnod , ha nem akarsz mereg cpu meg mereg gpu(vga) t...
2016. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
ez a táp ügy mindig változik. Én nekem pár hónapja itt GYK-n mindenki a raider 550-et ajánlotta.Most már mindenki az mondja hogy ne végy raidert.inkább a sea sonic.Tehát ez mindig épp amelyik tápot hypeolják az fogják ajánlani.két hónap múlva mindenki a Lófaszt fogja ajánlani mert azt fogják hypeolni ez így megy.
2016. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#13 #8


most mar minden annyira elszalt hogy Raider 550 is vallalhato aki valamiert ragaszkodik hozza


mar a raider rol annyi kerdesnel volt irva...


SeaSonic (520) meg mar azelott sokkal sokkal hogy a Raider megjelent ajanlott volt tuninngos es nagyfogyasztasu gepekhez, es a legtobb SS vagy ilyen beles tap mindeg elonyt elvezett a tobbivel szemben (nem veletlen)


Raider azert lett felkapott mivel nagyon jo arban indult, ehezkepest eleg extras tapot kaptal 5ev garival es rengeteg boltban mindeg ott latni a kinalatban

szoval nem veletlen ajanlgatak mindeg is, legegyszerubb ilyent ajanlani, ami altalanosagban a legtobb gephez a minimalisan elvartat meguti, eleg olcso, es konyen hozzajutni, egyszerubb mint mindeg atnezni eppen van e jobb, vajon kell e extrasabb tap a gephez...

ja es termeszetesen mint fsp marka, altalanosagban szinten markaszinten a minimalisan elvartat meguti es eleg sokan ismerik az fsp t azok is akik talan mas markat nem is igy naluk "tap=fsp" alakult ki

2016. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem így megy, csak nem értesz hozzá, ezért neked számít egy random netceleb véleménye.

Én például a kocsikhoz nem értek és ha kérdezem az ismerőseimtől, hogy milyen autót vegyek, akkor mindenki mást mond, mert mindegyik hasonlóan okoskodó degenerált. Egyiknek sincs eszébe visszakérdezni, hogy milyen igényeim vannak vagy hogy mire használnám a személygépjárművemet, mennyit használnám stb., mert van egy elfogult, megváltoztathatatlan és alaptalan véleményük vagy tapasztalatuk az egészről. Aztán rájövök, hogy körülbelül annyira értenek hozzá, mint én.

A raider őrület azóta tart, amióta megjelent egy hasonlóan nem túl nagy hozzáértéssel rendelkező prohardveres cikk róla és mindenki veszi ezt az ocsmányságot. Az elejétől kezdve mondom (én), hogy nem éppen jó üzlet (amióta 20k+ fölött van az ára, azóta meg végképp nem), de a relatív értéktendenciája nem is érdekel.


A lényeg, hogy egyik profi számítástechnikai oldalon sincs fent a megbízhatósági listán. Ahol megemlítik, ott mindenhol negatívan nyilatkoznak róla. Egyetlen profi tesztoldalon sem ért el elfogadható eredményt, és szerintem ezeknek a tényeknek elég nagy jelentőségűnek kéne lennie, hogy pár ember rájöjjön, hogy a raider szar, de egyenként akár el is lehet olvasni a teljes diagnózist.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#14 * elejen * : marmint minden ár elszalt, lassan 10-15ezres tobbletek is vannak a tapokon :/
2016. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Bocs kontár, 13#-nak mondtam.
2016. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
#15 persze mindenki a saját kövét fujja valaki a csoki pudingot valaki a vaníliásat szereti ennyi erővel egyik táp se jó mert mindegyik megkúrodhat még a 100.000Ft-os tápok is .tehát azért azt nem mondanám hogy "szar" a raider persze egy FSP aurum 1000-hez képest nem olyan jó . de mondjuk egy LC-Power 500-hoz képest jó .tehát mindíg két oldala van a dolognak.
2016. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

18#, ez így van, Magyarországon - ahol a codegen a belépőszint, hkc a minőségi táp, lc pedig a csúcskategória - persze, hogy mindenki ujjong, de mindenhol máshol az ellenségüknek se kívánják. Pár dolgot linkeltem erről, azokat nyugodt szívvel el lehet olvasni.


Az a baj, hogy a tápválasztás nem vélemény kérdése. Képzeld el, ha feltennének tőled egy olyan kérdést, hogy a GTX280 vagy a GTX980 a jobb videokártya, akkor mit mondanál? És ha valaki lehurrogna utána, hogy miért vagy elfogult?

Ez sem vélemény kérdése, egy kicsi hozzáértéssel >egyértelműen< ki lehet jelenteni (még akkor is, ha nem ismerjük az áraikat), hogy a GTX980 minden szempontból jobb. Ugyanígy, 20 ezres árkategóriában szinte minden egyes tápról el lehet mondani, hogy minden szempontból jobb, mint a raider. Csak ki kéne nyitni a tápot, kézbe kéne fogni egy multimétert, egy oszcilloszkópot meg egy mikrofont. Erre az emberek többségének nincs lehetősége, ezért kell teszteket nézni, mielőtt megvesszük a kiszemelt tápunkat.

2016. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Persze lehet hogy aztán neked van igazad de az emberek nagy részének egy ilyen "fos" táp is tökéletes amire használják .Nekem például egy GTX 980tit és egy i7-4790-et hajt minden baj nélkül .Nem azt mondom hogy a legjobb táp és azt sem hogy ezért a pénzért jó választás de teszi a dolgát és az emberek 90% ez a lényeg és nem az hogy hogy tud énekelni a táp a mikrofonba .
2016. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!