Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI R9 295x2 hez milyen...

MSI R9 295x2 hez milyen tápegységet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Találtam egy ilyen kérdést de szerintem az a tápegység drága amit a kérdező vett!


Amiket kiválasztottam azok milyenek szerintetek? Ha ezek nem lennének jók akkor ilyen árban van-e olyan tápegység ami elég lenne a vga-nak


[link]


[link]


[link]



2016. febr. 6. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
xfx 850 lesz a te barátod. ki szolgál majd vagy jó 10 évig.
2016. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A számítógép többi komponensétől is függ. Maga a kártya fogyaszt 500W-ot, aminél kifejezetten fontos, hogy kiegyensúlyozott és stabil áramellátása legyen. Ezen kívül ott van a gyári húzás, esetleg az otthoni, ami még nagyobb stabilitást igényel. Nem is értem, hogy miért akarsz pont a tápegységen spórolni, amikor maga a kártya kerül 300 ezer Ft-ba.


Cougar és chieftec nem áll stabil lábakon a csúcskategóriában, azokat kerülném.

XFX XXX széria azért olcsó, mert minden extrát lespóroltak, kizárólag a táp stabilitása az, ami a mérvadó volt, ezért az mindenképpen ajánlott vétel lesz. Kérdés az, hogy szükséged van-e bronzenál magasabb hatásfokra, csendességre vagy jobb kábelezésre. Mert ha nem, akkor nyugodt szívvel rakd hozzá, bírni fogja a terhelést.

2016. febr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy még a Corsair szériát is megnézheted.


Nekem HX520 van, ami idén ünnepli a 10. szülinapját, és soha semmi bajom nem volt vele, ugyanolyan csendes, mint új korában.

2016. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 2


i5 4670K

AsRock Z87 Pro 4

Kingston 4x2GB 1333 Mhz

2016. febr. 6. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha húzni is fogod a processzort, akkor mindenképpen xfx xxx, ha az a lényeg, hogy minél olcsóbb legyen. Ennél olcsóbb opció számodra nincs.
2016. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!