Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden fajta hűtő (Kuler)...

Tibenk kérdése:

Minden fajta hűtő (Kuler) belemegy miden gépházba? Vagy mitől függ?

Figyelt kérdés
Hűtő

2016. febr. 3. 22:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Az Arctic és a Zalman jól ismert hűtés terén, az ID-ről nem hallottam.

Egy kis fogyasztású, nem húzható procid van, ennél drágábbat teljesen felesleges venni mellé.

Én a rézcsöves arcticot venném, de persze rengeteg megfelelő hűtő kapható még.

(sőt, az id-vel is tennék egy próbát, ennyi pénzért simán...)

2016. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Értem :) nagyon szépen köszönöm a segitséged :) És ha véletlen a videókártyára is kell,arra mit ajánlanál? :)
2016. febr. 4. 11:50
 23/27 anonim ***** válasza:

A vga-ra ne tegyél aftermarket coolert.

Ha a gyári nem képes elvezetni, akkor az egész selejtes. Ezért nem is nagyon van ezeknek piaca.

2016. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Értem.hát most mar tudjuk mi a baj,túl melegszik a proci,nezuka gyártó oldalán 71 % ig melegedhet,vagy is az a minimum,de Biosban lehet állitani h akár 90 % ig is felmenjen,de azt nem akarom,veszek bele egy normális hűtőt és táncsak jó lessz.
2016. febr. 4. 23:34
 25/27 anonim ***** válasza:
A dobozos hűtőkhöz hűtőzsír is van a borda alsó részére kenve. Lehet, hogy a régi hűtőzsír gyári volt, rossz minőségű, ezért van túlmelegedési problémád, nem a hűtő teljesítménye miatt.
2016. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
És akkor avval mit lehetne kezdeni?
2016. febr. 6. 23:49
 27/27 anonim ***** válasza:
Veszel egy jobb minőségű hűtőzsírt (ha nagyon szűk a keret, akkor minimum a 400 ft-os revoltecet), leveszed a procit, letisztítod róla és a hűtőről a régi pasztát, felkensz egy borsónyi mennyiséget, szétoszlatod egyenletesen vékonyan és visszarakod a hűtőt.
2016. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!