Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi konfigurációról?

Figyelt kérdés

Alaplap: Gigabyte GA-H81M-D2V vagy Asus B85M-GAMER (amelyikre lesz pénzem)


Processzor: Intel Core i5 4460


RAM: Kingston HyperX 2x4GB DDR3 1600MHz KHX16C9T3K2/8X memória


Videókártya: MSI GTX 970 GAMING 4G


Merevlemez: Seagate 1TB SATA3 32MB ST1000DM003


Tápegység: Thermaltake 530W Hamburg W0392RE


Ház: Corsair Carbide 200R


Játékokra tervezem ezt a konfigot, és nagyon szívesen fogadok mindenféle véleményt :)



2016. febr. 1. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó kis konfig , annyit tudnék hozzátenni , hogy tápnak inkább egy corsair cx430w-ot ajánlanék.

Ezt leszámítva tökéletes.

2016. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Trevor. ***** válasza:
WD10 EZEX legyen a HDD. Alaplapnak egy jobb b85-ös elég, pl. Asrock B85 PRO4, Gigabyte B85M-D3H vagy ha van pénz jobbra, akkor H97.
2016. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"WD10 EZEX"


Miért is?Az a Seagate átlagban 6MB/s-el gyorsabb,ellenben szinte üresen képes akár 200MB/s-re is.

Beteges hogy ha itt már valaki bármi más HDD-t mer venni,ami nem WD 10EZEX akkor jön máris valaki,aki szól hogy azért mégse azt,de indoklást azt sose láttam.


Alaplapból meg neked kell tudnod,hogy szükséged van-e a B85 Gamer előnyeire.


Leginkább a 4db SATA3 + 2db SATA2 vs 2db SATA3 +2db SATA2 a legnagyobb különbség,valamint az optikai hangkimenet hiánya.


Továbbá szempont lehet a több USB3.0 is akár.


Ház helyett meg inkább a tápra költs annyit,jobban jársz.


Seasonic S12-430W,XFX Pro 450W,FSP Aurum S Gold 400W

2016. febr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 akkor egy hazat is ajanlhatnal hasonlot olcsobban hogy ne kelljen keresgelnie

de +1 tapokra

alaplapbol meg minimum H/Z97(87) es lenne egy nem office/multimedia gepbe


vagyis allata tok mindegy mit veszel csak lehetoleg be pazarloan akor (csak ha okod van ra)

2016. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Háznak azért választottam ezt, mert jól szerelhető, jól is szellőzik + nem akarom egy kazánba építeni a tervezett gépet :D


A tápról pedig szinte csak jót hallottam, és egyik ismerősömnek is ilyenje van. Tehát van egy kis tapasztalatom a táppal kapcsolatban, és ez a tapasztalat csak pozitív.


Alaplap még egyáltalán nem biztos számomra, de ahogy fentebb írtam "(amelyikre lesz pénzem)", de ebből is igyekszem majd a számomra legmegfelelőbbet venni. jelenleg az Asroc B85 PRO4 a szimpatikus :)

2016. febr. 2. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól még egy belépőszintű táp.


Közelébe nincs a felsoroltaknak.

De te tudod,én biztosan nem raknám egy 200 ezer körüli gépbe.


Házból Coolermaster N200 jó választás lehet mATX alaplap mellé.

Jól szellőzik,belül tágas,mégis szolid és kompakt ház.

2016. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Corsair CX és a Thermaltake Hamburg is mindkettő abszolút belépőszint, én 100 000Ft-nál nagyobb értékű gépne nem raknám egyiket se (nem is való, mindkettő irodai táp). Seasonicot vegyél, sokkal jobb. Arról meg nem is beszélve, hogy ezt a rendszert egy 400W-os táp is simán, nevetve kiszolgálja.
2016. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, és a táppal kapcsolatos tanácsokat megfogadom :)
2016. febr. 2. 22:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!