Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplappal megy el az...

Keletföld kérdése:

Milyen alaplappal megy el az Intel Pentium Dual Core E8235 jelzésű proci? (2,8GHz,6MB) Továbbá - milyen alaőlappal megy el a Pentium Dual Core 915 SL9DA jelzésű proci? (2,8GHz,4MB) Vagy ezekkel már nem érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Intel Pentium Dual Core E8235: elvileg LGA 775, de ebben nem vagyok 100%- ig biztos. Egyszerűen nem találtam meg sehol.

Pentium Dual Core 915 SL9DA: PLGA 775

Hogy érdemes- e velük foglalkozni, az azon múlik, hogy mire akarod használni. A Pentium Dual Core 915 már nagyon elavult, talán már netezésre se jó. Az E8235 egy SSD- vel még egész gyors lehet netezésre, alap használatra (world, tanulás stb.), de már az sem mai darab. Egyébként itt van róla minden specifikáció: [link]

2016. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 donfetibo ***** válasza:

Valami ilyesmi alaplap kell neki:

[link]

☺☻

2016. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most nem azt kérdeztem ám, hogy mennyire régi, hanem azt, hogy milyen alaplappal menne el?

Persze a burzsujoknak már mindnek 4 meg 6 magos, többnyire 3 vagy 4 GHz feletti procijuk van, de azért fitymálják a régit...

Nekem például az Apple gépemben még 486-os Dual Core 2,8-as tolong, és az Apple az ma se olcsó gép! (mellesleg - én is csodálkoztam)

Hogy netezni nem lehet vele?

Érdekes - én azért tudok?

2016. márc. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!