Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 80-100 ft milyen videókártyát...

80-100 ft milyen videókártyát ajánlatok?

Figyelt kérdés
Gigabyte teljesen mindegy milyen kizárva, mert egy retek minőség amit csinálnak, és hangos. MSI kizárva, mert k**rva hangos, és csúnya az összes számomra , és minőségben is elég tini cuccoknak tűnnek. Asus teljesen mindegy milyen gatya , és kizárva mert egy gagyi szar az egész márka, és igazából AMD magos gpu semmiképp, mert az is egy piaci szar....Ami szóba jöhet EVGA,ZOTAC,PALIT,XFX stb tehát a jobb márkákból valami, és semmiképp ne válaszoljanak 20 év alattiak, mert kegyetlen hülyék. Bocsánat a kifejezéskért , csak pont most szart be a nagyon "kemény ASUS GTX GTX 750 stix"
2016. jan. 29. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom papi de nekem másfél éve van egy Gigabyte GTX 750-em és semmi baja nincs ,minden játék pörög vele FullHDban médiumon 30 Fpssel minimum . Tehát 100K-ért én is egy használt GTX 970-et ajánlanék prohardverről stb... !Nézz kicsit szét . Nem tudom mi a bajod az MSIvel mintha a Palit olyan "f#sza" márka lenne.
2016. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Neked nem Videó kártya kéne hanem egy kötél meg egy törött hokedli !
2016. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Msi gtx970 gaming kártyám van, olyan halk, hogy néha be kell néznem a gépbe játék alatt, hogy egyáltalán működik e. Hogy csúnya lenne? Miért, a polcra akarod kitenni nézegetni, vagy keményen meghajtanád egy játék alatt? Bár szerintem nem csúnya, épp ellenkezőleg, de a gépben úgyse nézegeted.

A kérdésedre válaszolva, ilyen árban csak a gigabyte gtx970 van vagy AMD. Sapphire R9 380x Nitro vagy Asus R9 380x Strixx amik megérik.

Amúgy tényleg gyerekesen fogalmazol, már meg ne haragudj!

2016. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
XFX ? az nem gyart nvidia nak hogy akarsz olyant?
2016. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha azzal jonnel hogy gyartott... geforce 200 szeriabol adott ki legutoljara ha jol latom vagyis eleg regen...


amugy nem veletlen tap miatt ment tonkre?

vagy mert tuningoltad?


netan gephazban megfolt valamiert?


csak ezek az altalanos okok nem idegesites kepp irom, de ha az megnyugtat idegeskedhetsz :D

2016. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!