Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus gtx 750 2gb oc megér 24...

Asus gtx 750 2gb oc megér 24 ezret még 2 év garival használtan?

Figyelt kérdés

2016. jan. 29. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
meg!
2016. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Molyolo ***** válasza:
Ha valós a 2 év gari ne habozz sokáig.
2016. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És egyébként ilyen használt "cuccos" oldalakon mennyire verik át az embereket?
2016. jan. 29. 18:28
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Utánvétes postával venném szóval ebben bízok én is. Szerinted ha azt írja h van rá még 2 év gari akkor átver vagy nem?
2016. jan. 29. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy processzort vettem eddig, semmi gond nem volt vele, rendes eladó. hardverapro.hu-n vettem, ott van értékelési rendszer, szóval biztonságosabb valamivel. Apámat már verte át egy vevő, de beperelte és nyert :D
2016. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
teljesen realis ennyi info alapjan, szoval nem tunik atveresnek, kerdezz ra hogy papiros garit kuldi e vele (ha eddig nem tetted)
2016. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kiderült h előre utalásos vagy személyes átvétel...
2016. jan. 29. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Ha paranoiás vagy, akkor ne vásárolj használt cuccot. Egyébként ha két év papíros gari van rá, akkor nem kockáztatsz semmit.


Ha tőlem vennéd én csak előre utalás után postáznám, vagy személyesen boltolnánk.

2016. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A videokártyákkal pórul lehet járni, mert sűrűbben mennek tönkre, mint egy processzor. Én nem ajánlanám, csak ismerőstől, akitől vissza tudod kérni a pénzedet, ha két nap múlva szétmegy.
2016. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!