Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SMARTWATCH - megeri venni...

SMARTWATCH - megeri venni szerintetek, jo valamire vagy inkabb egy ereader jobb?

Figyelt kérdés
alcatel one touch watch - t neztem ki, de igazabol van egy hagyomanyos oram. Szerintetek hasznat lehet venni ezeknek az oraknak? aki vasarolt mar ilyen orat milyenek a tapasztalatai vele (ugy alt. ban a smartwachokkal)
2016. jan. 29. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Smartwachból olcsóbbat felesleges, annyira sok dolgot nem tud. Drágábbat meg....ha valaki megteheti és szeretné is akkor miért ne? Egyébként jó dolog, csak a normálisoknak van ára.
2016. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van okosórám, de igazából a hülyéskedésen kívül nem sok mindenre jó. Beszélni rajta nehézkes, úgy kell, mint a Knight Rider-ben, oda kell tartanod az órát a kezedhez.


Bluetooth fülhallgatóval használható a legjobban, amikor igazából azon beszélsz, és az órán csak fogadod a hívást, ekkor nem kell elővenni a telefont akár a belső zsebből, ez így nagyon kényelmes.


Akkor lehet még hasznos, ha egyébként a naptárat használod, mert akkor az óra is tud szólni, hogy mindjárt kezdődik valami.


Egyébként a kis kijelző miatt nem sok mindenre jó, a beépített funkciók lehetnek ötletesek, pl lépésszámláló, hőmérő, stb.


Ha ki akarod próbálni, szerintem kezdj egy U8-assal, vagy hasonlóan egyszerűvel, ebay-ról 2-3 ezer forintért lehet már rendelni.

2016. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

en a hivassal annyit nem is foglalkoznek talan, ezzel amit kineztem talan csak jelzi hogy hivnak.

Sajnos zart a rendszere csak lepesmero es a pulzus mero lenne uj nekem

2016. jan. 29. 12:00
 4/4 A kérdező kommentje:
+ hogy jol nez ki es az ido mutatojat testre lehet szabni
2016. jan. 29. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!