Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek a TheVR-os fiúknak...

Szerintetek a TheVR-os fiúknak honnan van ennyi vagány cuccuk?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hardverekre,játékokra stb mert azért legújabb telefon nagyon jó hardverek legújabb játékok/szoftverek nem két fillér .Szeretem és tisztelem a munkásságukat mert jól elmagyarázzák a dolgokat ,csak kíváncsi vagyok hogy honnan lehetnek a cuccok. A szponzorok vagy saját zsebből vagy ennyit hoz be tényleg a youtube? azért elég brutál mivel amikor elkezdték még nem voltak ilyen csúcs cuccaik (gondolom azóta nem nyerték meg a lottót :D )
2016. jan. 26. 16:38
1 2
 1/13 Lord Hidan ***** válasza:
100%

Dolgoznak mind ketten, youtube, sok márka is támogatja őket ha bemutatnak egy ájfont pl a teches csatornán azt nem biztos hogy ők megvették csak kapták bemutatni

24 órás live-ban is vagy 100ezer ft össze jött az adományokból

2016. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm !
2016. jan. 26. 16:54
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem az övék egyik sem. Simán felszedtek 2 fószert akiket beállítottak reklámozni az ilyen cuccokat, mert tévében ilyesmit nem látsz.
2016. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tehát hogyha most "letennék" a youtubozást vissza kéne mindent adniuk?
2016. jan. 26. 17:23
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Amiket bemutatnak azokat visszaadják (szinte mindet). Ha jól tudom cégvezetők (vagy legalább is az egyik). Egyik ismerősöm "ismeri" őket személyesen is és ő mesélte (bár kocsmai beszélgetés volt, így pontosan a beosztásuk nem igazán maradt meg)
2016. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lord Hidan ***** válasza:
89%
A gépüket + az oculusokat saját pénzükből vették talán pisti videókártyáját nem de azt használja is
2016. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm !Nem azért kérdeztem mert irigylem őket vagy ilyesmi (mert mindent maguktól értek el) csak kíváncsi voltam. köszönöm, mindenkinek ment a zöld!
2016. jan. 26. 19:57
 8/13 Lord Hidan ***** válasza:
100%
Szerintem senki se gondolta volna h ezért kérdezd bár én azért irígy vagyok rájuk kicsit:D Pisti gépe komolyabb játéra de Janiét is elfogadnám :D
2016. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Tököm se irigy, minden játék fut a közepes gépemen is amik érdekelnek.
2016. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Nap válasza :D
2016. jan. 26. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!