Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP Hexa+ 400w-os tápnak elég...

FSP Hexa+ 400w-os tápnak elég hosszúak a kábelei egy nagy alsó tápas házba?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Abszolút nem is ajánlanám alsótápos házba. Majdnem ennyiért van corsair cx 430w, ami minden tekintetben sojkal jobb.
2016. jan. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló jól mondja.

Számomra nem éri meg az FSP, hasonló árban vannak a Corsair tápegységek is.

A leírt tápegység helyett inkább Corsair CX400 vagy CX500.

2016. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

olyan nincs hogy "nagy also tapoa haz" pontos tipust irj


CX kabelei 5cm el hosszabak, vagyis netan elvezeteshez is eleg de nem egy "gigantikus hazban"


fugg a gephaz kialakitasatol is


meg melesleg toldot is lehet hasznalni foleg azert mert nagyon olcson a hulladektapot kabele legtobbszor joval rovidebb is

2016. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
#3 veget ugy ertem hogy ha egy silanyminosegu nagyeselyel gepre karos taptipust valasztasz azon valoszinu mindenkepp toldani kell a kabelet vagyis ez esetben jobban jarsz egy hasznalhato tappal akkor is ha azt kell toldani
2016. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Corsair cx 430w-os táp jó minőségű?
2016. jan. 22. 12:16
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen csak 1db 6+2pin pcie vga tapcsati van rajta vagyis atalakitoznod kell vele ami lenyegileg toldasnak szamit...


boltol fugg pcx en mintha draga lett voln nagyon de ipon on EVGA 500B eleg jo arban volt most hogy neztem


de ha eleg a 6+2 vagy atalakitozol majd akkor jo a CX es mivel alig dragabb szerintem a modu t vedd Corsair CX 430 M -t

2016. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!