Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo IdeaPad Z50-70?

Lenovo IdeaPad Z50-70?

Figyelt kérdés
Egy jó 2-3 hónapja vehettem a gépet 200.000Ft ért.. Olyan 1 hónapja elkezdett a töltő bemenetnél szétvállni az illesztés és amikor felnyitom, kattan egyet. Ugyan ezt csinálta az előző, szintén Lenovo laptopom. Ez mitől lehet? És mit csináljak vele?

2016. jan. 21. 00:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a dvd olvasó nem nyílik ki. Megnyomom a gombot, hallom, hogy próbálkozik, de nem megy neki. Ez mitől lehet egy negyed éves gépnél? Nem dobálom, nem ejtegetem, vigyázok rá. MOndjuk kb. 5 perce véletlen neki csaptam az ágy támlájának elég nagyot koppant szegényt, de nemhiszem, hogy ennyitől nagy baja lenne.
2016. jan. 21. 00:23
 2/3 BM-Striker ***** válasza:

Attól hogy szar minőségű a Z50.

Vidd szervizbe, és NE emíts meg , hogy odaverted az ágyhoz.

2016. jan. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És kulcsold imára a kezed, hogy ez a szervizelés ne tartson hónapokig. Ez a Lenovo.
2016. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!