Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egér a legjobb FPS-re...

Melyik egér a legjobb FPS-re ha karmos fogásom van?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2016. jan. 19. 20:43
 1/5 Benyebonya válasza:

A g502 erősen tenyeres egér, már kipróbáltam, mondjuk nem huzamosabb ideig, de nem tartom alkalmasnak karmos fogásra.

Ez mind igaz a Razer DeathAdder Chroma-ra is. Ha választanom kéne, ezt a két egeret mondanám a világ jelenlegi legjobbjainak, de nem karmos fogásra.

Más a helyzet a két Roccet egérrel. Ezek sztem tökéletesen megfelelnek, a Nyth mondjuk rpg egér, fps-re inkább a másikat ajánlanám.

Nézd meg még a Razer Abyssus egeret, az jó még karmos fogásra, mondjuk nincsenek plusz gombjai.

A legjobb persze, ha ki tudod próbálni vásárlás előtt, de ez általában nem lehetséges.

2016. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez megfelel karmos fogásra?

És mennyire minőségi?


A világ legjobb FPS egerét szeretném megvenni amit karmosokra terveztek. :'DD


[link]

2016. jan. 19. 21:24
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Itt esetleg van olyan?

2016. jan. 19. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:

A Kone XTD-t, a NYTH-et és a Logitech g502-t a hatalmas súlyuk miatt nem ajánlanám (karmos fogáshoz, gyors mozdulatokhoz könnyű egér kell), a Deathaddert meg azért nem, mert egyre ócskább a minősége.

Karmoláshoz ajánlott:

Szinte bármelyik Zowie egér

Roccat Kova (az új, nem a Kova+)

Roccat Kiro

Roccat Kone Optical (csak az Optical)

Mionix Avior 7000

Mionix Castor

2016. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik legyen.

Persze az is lehet, hogy csak azért van karmos fogásom mert pici egerem van és nincs egérpadom és egyszerűbb az egeret emelgetni mint húzogatni. :D

2016. jan. 20. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!