Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik nagyon vágják a HDD témát sőt akár javítottak, szereltek is már?

Figyelt kérdés
Kérdésem következő lenne, van egy WD Green 750GB HDD-m egyik napról másikra besz@rt, és éppen ez egy tárlóként használt HDD-m volt amin vannak videók/képek amit örülnék ha megtudnák szerezni mert családról vannak videók,képek kisgyerek,persze nem szeretném elküldeni valami cégnek akik több ezerért nekem "talán" sikerül nekik leszedni kérdésem hogy van-e valami mód hogy én arról leszedjem az adatokat még ha mind nem is sikerül az sem gond csak legalább párat sikerüljön..annak is nagyon örülnék.Ha én most egy másik HDD_be átrakom azokat a "lemezeket" vagy mit ami van benne óvatosan akkor az betudja olvasni? Vagy esetleg csak akkor lenne rá esélyem ha éppen ugyan azt a fajta HDD_m vennék?? vagy valami más tipp előre is köszi(tippem szerint olvasó fej rossz,mert kattog mikor olvass és a windows nem ismeri fel"

2016. jan. 19. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy milyen baja van.

Ha csak az elektronika döglött meg, azt kicserélheted egy másik ugyanolyan típuséra, és talán még működhet.


Ha a lemezeknek lett baja, akkor több mint valószínű hogy keresztet vethetsz rá.


De ha szétszeded, és egyszer is por megy bele, akkor tuti biztos hogy annyi van neki.

2016. jan. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bontásos merevlemez-adatmentés nemhiába 100.000+. Ugyanis nincs mindenkinek otthon tisztaszobája, laborja erre a célra. És igen, ha egy ici-pici kis por is bele merészkedik, akkor R.I.P.
2016. jan. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudom hogy egyezik-e elektronika két HDD-ben? Van itthon egy WD Blue 500GB HDD-m esélyes hogy passzolj bele? És köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jan. 19. 01:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nem passzol bele, de a 750-es WD Greenek kozul is csak azonos kodszamut, hasonlo evjaratut hasznalnek.
2016. jan. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
venni kell egy újat és abba kell belerakni! lehet venni olyan dobozokat amik zártak és két gumikesztyű lóg beléjük talán egy ilyennel kell próbálkozni
2016. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!