Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Notebookom burkolata "széthu...

A Notebookom burkolata "széthullik" Mivel lehetne rendbehozni?

Figyelt kérdés

Van egy Matuzsálem Compaq Presario 1800T notim, már nem használtam egy ideje, de teljesen jó hardverileg, kicsit ki is bővítettem még régebben egy bluetooth meg egy infra portal. Vmelyik nap vettem észre, hogy kezd széttöredezni a műanyag burkolata apró darabokra szinte mindenhol, lassan már nincs mi rögzítse a zsanérokat sem.


Hogyan lehetne megállítani ezt a folyamatot? Fel lehet valahogy újítani a burkolatot? Ismer valaki speciális szilárd ragasztókat vagy gyantákat amivel újra egybeönthető lenne a dolog? Vagy tud valaki pótburkolatot?


Még régebben a suliban voltak ilyen rovarok átlátszó kockákba öntve a bioszteremben, az az anyag mi amibe beöntötték, és hol lehet ilyet szerezni?


2010. márc. 27. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézz körül használt-pc boltban, ahol laptopokkal is foglalkoznak, talán találnak valamit a te gépedhez is!
2010. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!