Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows XP-n hogyan lehet...

Windows XP-n hogyan lehet megosztani a fájlokat, ethernet kábellel 2 gép között?

Figyelt kérdés
Meg szeretném tudni, hogy hogyan lehet megosztani ethernet kábellel 2 gép között a fájlokat.Egyáltalán meglehet osztani ethernet kábellel WindowsXP-n a fájlokat WiFi és internet nélkül? Valaki le írná nekem részletesen, hogy hogyan is kell? Mert eddig kerestem az interneten, mindent ki próbáltam de nem sikerült, vagy nem értettem! NORMÁLIS Válaszokat köszönöm és megy a kézz!

2016. jan. 18. 14:14
 1/5 Tengor ***** válasza:

Fix IP címet kell beállítani mindkét gépen (leírás a neten). Aztán össze kell kötni a gépeket keresztkábellel (valószínűleg az egyenes nem lesz jó).

Utána keresni kell egy szimpatikus megosztási módot, akár a win beépített fájlmegosztásával, akár egy FTP szerver + kliens kombinációval.

2016. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És le írnád pontosan hogyan csináljam?
2016. jan. 18. 14:24
 3/5 Tengor ***** válasza:

1.) Írd be a keresőbe, hogy XP fix IP és állítsd be a fix IP címet.

2.) Próbáld ki, hogy van-e kapcsolat a kép gép között, ha nincs, akkor ellenőrizd, hogy keresztkábeled van-e.

3.) Döntsd el, mivel akarod a fájlokat átvinni és állítsd be!

2016. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted mivel akarom a fájlokat átvinni? A Kábelen keresztűl!
2016. jan. 18. 14:41
 5/5 Tengor ***** válasza:

Elolvastad egyáltalán, amit írtam, vagy csak láttad, hogy nincs pontokba szedve, ezért nem is foglalkoztál vele?

Ha nem olvastad, akkor olvasd el, ott a válasz.

Ha elolvastad, akkor inkább kérj fizikai segítséget, aki megcsinálja helyetted!

2016. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!