Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a billentyűzethez...

Ehhez a billentyűzethez kellene egy gamer egér ajánlat?

Figyelt kérdés

[link]


Mivel FPS-sel és MMO-val is játszok így talán jó lenne mindkét célra 1-1.


Tehát valami profi egér. :)


2016. jan. 17. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43 ezerért egy billenytűzetet?
2016. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A Roccat Easy-Shift funkciója miatt érdemes a roccat kiegészítőket párban venni. Így neked egy Roccat Nyth egeret ajánlok.
2016. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nyertel a lotton, vagy most kezdtel bele a szamitogepen jatszasba?:)


FPS-re mindenkeppen a kovetkezok kozul valasztanek, a fogastipusodnak megfelelo kenyelmeset:

[link]


MMO-hoz talan a Razer 30+ gombos egeret ajanlanam, de annak a szenzornak nem olvastam utana.

2016. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

[link]

Ha már ROCCAT-ed van akkor ez lesz a tökéletes pár neki!

2016. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem most kezdtem bele de már unom a béna egereket.

A mostani is... hát... valahogy nem tudom időben odahúzni egy meghatározott ponthoz az egeret nagyon gyorsan. Ez a gondom. A régi golyós egereknél ne mvolt ilyen jelelgű gondom. Nem tudom hogy csak elszoktam-e tőle a konzolok miatt de valahogy amire odahúzom a kurzort egy pontra addigra lemegy a nap! O_O



A Roccat Nyth jó mind két fajta játékra?

(MMO, FPS)

2016. jan. 17. 19:52
 6/17 anonim ***** válasza:
tökéletes lesz !
2016. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mitől van ez, de a görgős egerek eltűnése küszködök a kurzorral. Azóta egy év amire rámegyek egy pontra a képernyőn. Ott van például egy mappa az asztalon, viszonylag gyorsan oda tudom vinni a kurzort a közelébe de ha a mappa nevénél egy betűre kellene rámennem ott mindig az van, hogy nem éri el a mozdulat a betűt vagy túlszalad rajta és akkor visszább kell húzni az egeret. Nem tudom ez miért van. O_O


És az FPS-eknél ez elég nagy gond mert a mozgó ellenfelet aki csak egy kis pont a messzi távolból és ugye mivel mozog sose találom el csak ha egy helyben áll és ahhoz is rengeteg idő kell mire becélzom.


A beállításoknál az egér "rámutatás pontossága" ha be van jelölve ha nem nem segít.

2016. jan. 17. 20:04
 8/17 A kérdező kommentje:
Egérpadot nem használok mellesleg és a mostani egerem is 1000DPI-s.
2016. jan. 17. 20:06
 9/17 anonim ***** válasza:

- Egerpad kotelezo

- Pontossag javitasa legyen kikapcsolva

- Windowsban az eger-erzekenyseg legyen 6/11 (kozeppen)

- Jatekokban raw-input lehetoleg legyen benyomva

- Accelerationt kapcsold ki mindenhol.

- Ha az eger szoftvere lehetoseget ad allitasra, akkor csak a nativ tobbszoroseit allitgasd: ez 400-450-500 lehet, neten el kell olvasni.

- Erzekenyseget a jatekban jol kell beallitani, amit leirtal az a tul magasra utal.


Igy mar egy jobb eger jol kezelheto lesz.


Az emlitett Roccat eger nem rossz, de tudnod kell hogy profi FPS felhasznalashoz lehet jobb szenzorral szerelt optikai egeret talalni.

2016. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mintha most jobb lenne, de beszerzek egy padot is. :D
2016. jan. 17. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!