Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videó kártyáról?

Figyelt kérdés

Ez lenne : [link]


Egész olcsó és a gigabyteokról jókat hallottam ez milyen kártya?



2016. jan. 16. 10:30
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

jo csak jol szelozo (kereszthuzatos, alsotapos) gephaz kell hozza

es egy minosegileg hozza eleg eros tap


ha hangos lenne akkor kezileg beallithato a vetifordulat

2016. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát megéri mivel sokan lehurrogták hogy ennek mosléka hűtése stb nagyon melegszik.Nekem egy Sharkoon VG4-W házam van az jó lenne neki? van egy intel proci egy i5-4590 meg egy raider 550 tápom . Ez így müködő konfig lenne?
2016. jan. 16. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
jó lesz
2016. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gephaz meg tapegyseg nem a legidealisabb de elvben nem kell hogy gond legyen

ellenben valoszinu nem allithatod lejebb venti fordulatat a vga nak mivel akkor tulzottan melegedne, szoval hangos lehet...

de sokmindentol fugg

hany fok van szobaban, hazventik jol teljesitenek e, benchmarkra hasznalod gepet vagy csak jatekra...

2016. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen felbontásban játszanál?

Ha 1920x1080, vagy az alatt akkor én GTX 970-et vennék.

2016. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát valószínű 1080P ben tehát FHDban de sok tesztet néztem és sokszor még FHDban is az r9 jeleskedik ezért esett erre a döntésem! Gamingre használnám természetesen.És hosszútávra terveznék és a 970-el nem nagyon lehet hosszúra tervezni mert egy félig kész kártya(nem mondom hogy rosz csak nem akarom 1-másfél évente cserélni a vidit)!
2016. jan. 16. 11:17
 7/8 A kérdező kommentje:
a hangosság az nem baj kibírom :) Valamit valamiért!
2016. jan. 16. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
na végre valaki nem nagyot halló . minden gamernek kell lennie fejhallgatónak így úgy sem arra figyel az ember hogy mi zúg , süvít . amúgy jók a giga karik ventije magas fordulat számon sem vészes a hangja.
2016. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!