Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs minden videókártyán pin...

Ebihal25 kérdése:

Nincs minden videókártyán pin csatlakozó?

Figyelt kérdés
Sziasztok , most jött meg a r7 250-es videókarim és meglepve tapasztaltam hogy nincs rajta 6 pines táp csati , de úgy néz ki működik a pci expresses csatlakozással.Hogyan is működik ez a dolog?
2016. jan. 14. 11:22
 1/5 Tengor ***** válasza:

A PCI-E csatlakozó 25W-ot képes leadni. Amelyik kártya megelégszik ennyivel annak nem kell külön tápcsatlakozás.

A 6 pines tápcsatlakozóval további 75W-ot lehet adni a kártyának, míg a 8 pines csatin keresztül további 150W-ot.

2016. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ugy hogy szabvanysan 75W ig a pcie foglalatbol is felvehet minden vga (az is amin tapcsati is van

250 az 75W alatti fogyasztasu ezert nem kerult ra, eleg sok vga van amire szinten nem kell

2016. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

pcie 1 - 75W

pcie 2 - 150W

pcie 3 - 300W

leadasara is kepes szabvany szerint


ra is kepes lenne de maguk a vga k 75W nal tobbet nem vesznek fel a pcie foglalatbol


#1 meg, kerdezo

2016. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat. :)
2016. jan. 14. 11:36
 5/5 Tengor ***** válasza:
Bocsi, én nem mentem tovább a szabványokban :$
2016. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!