Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Titan X Overclocked VS 980Ti...

Titan X Overclocked VS 980Ti sima. Melyiken van több FPS?

Figyelt kérdés

Haverommal ezen vitatkozunk már 1 órája és elegem van!

Rengeteg videó van hogy gyorsabb a 980Ti.

De rohadtul nem mindegy hogy gyári OC, vagy sem!

204 mhz-vel gyorsabb a saját OC 980Ti, mint a saját OC TitanX. igen ez SOK!

de csak 63 mhz vel gyorsabb a saját OC 980Ti, mint a gyári OC Titan X


tehát:

Geforce GTX 980 Ti:

Frekvencia: 1000 Mhz

Turbo frekvencia: 1279 Mhz



Geforce GTX Titan X OVERCLOCKED:

base: 1127 MHz

boost: 1216 MHz


Alap TitanX:

base: 1000 MHz

turbo: 1075 MHz


nem konkrétan 4K játékról van szó, mert a 980 as beszarna 11000 MB VRAM nál, hanem mondjuk FULL HD-be melyikkel volna több FPS-ed?

Annyi sokat nem tehet az a 63 mhz...


Láttam hogy a GTA V 4K ba normál beállitások melett ment neki 30-45 FPS en sima Titan X el. (mondjuk a maximum baállitás amit követel az: 14264MB. De nem kell 8X MSAA meg ilyenek. Syndicate megint csak 13K)


Kérlek válaszoljatok mert megőrülök!



2016. jan. 12. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A piacon kapható legerősebb vga a TitanX, de az nem igazán gamer kártya. Inkább munkára való. A legerősebb játékos gpu szerintem a 980TI.
2016. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod +1. Oké ezt megerősítem hogy munkára való. Éppen ezért írtam hogy 14264MB VRAM kell a GTAV hez maxon 4K-n. a 6 gigás 980Ti bármilyen játéknál beszar 4K-n. legyen az akár 3 éves játék is. Egyszerűen ha eléri a 6 gigát akkor vége. Viszont 12 vel már jobban elvagy...


De konkrétan az FPS-ekere gondolok. hogy akkora óriási különbség azért nincs ugye? Nem tudom miért istenítik azt a 980Ti-t .

Mondom sok videóban hasonlitsák a Titan X et a 980Ti hez. De ne titan X et hasonlits, hanem TitanX OC-t amit még én is OC-zok.

2016. jan. 12. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt konkrétan nem tudom mennyi az fps különbség, de nem lehet egetverő. Abban sem vagyok biztos, hogy a TitanX gpu-ja nem fogy el még 12gb előtt.

Keresőbe üsd be, hogy TitanX vs 980TI, és menj a gpuboss oldalra. Ott össze tudod hasonlítani a két karit. Nem minden a gpu meg a vram sebessége, sok minden közrejátszik egy jó vga teljesítményéhez (pl. Steam processzorok száma, rop egységek száma, sheader magok száma, textúrázó egységék száma, stb).

2016. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Titan X Overclocked vs 980Ti.

Köszi :)

2016. jan. 12. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!