Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Out of Range! El sem indul a...

Kekszi101 kérdése:

Out of Range! El sem indul a gépem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a gépem kapott egy kékhalált, váratlanul amikor elindítottam egy játékot. rá egy hétre újra akartam telepíteni, de ahogy a gépet el akartam indítani és előhozni az "F2"-ős felületet, hogy át állítsam a boot-ot. azt írja ki a monitor, hogy out of range. sok próbálkozás után kivettem a video kártyámat(radeon 4800) és alaplapival próbáltam. így be adta amit kell és újra telepítettem. utána, ahogy vissza tettem a video kártyát elinduláskor kiírja, hogy out of range (más monitorral próbálva villog a LED) egy darabig aztán, be adja a windows indul képet az betölt és megint out of range.. másik gépbe beletéve a video kártya ugyan olyan rossz, kivéve, hogy ott sikerült csökkentett módban elinditani. Ennyi lenne, mi akkor a rossz? a video kártya? vagy mit tegyek?

#videokártya #windows indulási hiba
2016. jan. 11. 18:49
 1/4 anonim válasza:
Szerintem egyértelműen a videókártya. Engem kéthavonta zöld képpel dob ki a kártya, de újraindítás után semmi baja. Egy másik gép meg el sem indult, mivel tönkrement a videokártya. Számos oka lehet, de nézd meg a hűtését, hátha nem megy és a túlmelegedés miatt letilt.
2016. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a hűtés működik,
2016. jan. 31. 11:54
 3/4 A kérdező kommentje:
tehát gatya van a kártyának? vagy érdemes kezdenem vele valamit?
2016. jan. 31. 11:54
 4/4 anonim válasza:
elég összetett dolgok már ezek, nem érdemes javítgatni. Szerintem szerezz be egy újat
2016. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!