Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Saját kezüleg fogom össze...

Saját kezüleg fogom össze szerelni a számítógépem és a kábelezéssel nem vagyok annyira otthon!?

Figyelt kérdés
Na az lenne a kérdésem ,hogy az alaplapon levan írva ,hogy melyik kis kábel hova megy a bekapcsoló stb gombok. de azokból 2 van itt a régi gépemben és már itt elakadtam mert ugye vannak ezek a "tűk" ahova rádugjuk a csatlakozót és van egy power ami egyben van 2 tűs .. meg van kettő külön tűs power gomb és nekem csak a külön állóval működik ezek között akkor mi a különbség ? remélem érthető volt a kérdés másképp nem nagyon tudnám megfogalmazni plusz én egy zalman z3 plusz számítógép házat rendeltem amiben van négy ventillátor a ventilátor csatlakozót az alaplapon hova kell rádugni ? és a négy ventilátornak mindegyik ventiken külön van a kábele vagy egy kábel van mind a 4 ventihez ? külön kell lenniük nem ? de a fő kérdés ,hogy mi a csatlakozónak a neve ahova a ventillátor megy ?
2016. jan. 9. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
ventillátorokat a "sys_fan"-ba kell kötni
2016. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Mi az alaplapod típusa? Mert annak a Manualjában jegyzik a csatlakozó kiosztásokat. Mindet és nem véletlen. Összeveted a ház manualjával és előrébb leszel.
2016. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Az alaplapod manualjában a 11. oldal alján írják a csatlakozó kiosztásokat [link] a ház megfelelő kábelein meg jegyzik a csatlakozó nevét kb. így [link] csak össze kell pároztatni. A speakert nyilván a speakerre, meg ilyenek.
2016. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!