Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Max 100 k-ért gamer monitor?

Max 100 k-ért gamer monitor?

Figyelt kérdés

Ilyen géphez:

i5 6600 3,2 ghz

MSI GeForce GTX 970 4GB GDDR5 256bit

2x 8 gb kingston hyperx fury ddr4 2400 mhz

asus h170m plus

fsp aurum s 500 w

zalman z11 plus


Minél nagyobb annál jobb.

Minimum full hd (tudom ennyiért sokkal jobb is van és nyugodtan lehet uhd, stb is de legalább full hd legyen)


Azért ide írom és nem én magam keresem mert kíváncsi vagyok a véleményekre, annyira nem is értek hozzá.

És még ha értenék hozzás is ide írnám, mert az nem lesz odaírva hogy mennyire strapabíró, meddig húzza, stb, viszont itt ezt a válaszolók tudják!



2016. jan. 9. 15:28
 1/2 anonim válasza:

én őszintén megmondva nem nagyon értek hozzá, de úgy tudom minél kisebb a válaszidő annál jobb játékra egy monitor

panel típus: PLS vagy pedig VA (ezek az íveltek)

UHD-t nem ajánlom mert ahhoz lehet kevés a gép, ha játszani szeretnél

Én személy szerint egy 40" Samsung Tv-t használok FHD felbontás és nem tapasztalok semmi hátrányt a játékokban, persze ha ragaszkodsz a monitorhoz találsz kedvedre valót de szerintem ennyiért már egy tv-t is veszel :D

2016. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikkel jatszol? 144Hz-esbol van nehany 100k alatt, de nem biztos hogy neked ez kell.

FullHD monitort normalis latencyvel mar 50k-tol kaphatsz.


Nek mtudom milyen nagyra gondoltal, de a 27 colt FHD-vel en mar kicsit nagynak talaltam. Most talan 24 colosat vennek, vagy UHD, 4k-s nagyobbat.

2016. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!