Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » B85 vagy H97 alaplapot vegyek?

Bence2601 kérdése:

B85 vagy H97 alaplapot vegyek?

Figyelt kérdés
Tervezek egy gamer pc-t (1150-es processzor foglalatba) és nem tudom milyen alaplapot vegyek bele. Mindenképpen Asrock fatal1ty-t szeretnék (B85 Killer és H97 Killer)viszont a múltkor azt mondták nekem hogy ők nem költenének 28-30 ezret egy B85 lapra akkor inkább már vegyek H97-et. Tudom hogy a H97 alaplapokba bele mennek az újabb generációs i5-ök (ha jól emlékszem), de nekem egy i5 4690 menne bele és egy ideig nem is cserélném majd a procit. Ezen kívül tudom hogy 1-2 csatlakozóval több van a H97-nek. Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek melyik volna nekem jobb vétel? És kérlek ebből a kettőből válasszatok ne újabb játékosokat hozzatok a mezőnybe! :)

2016. jan. 9. 10:37
 1/3 Molyolo ***** válasza:
H97
2016. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

raid es ssd chache t tamogat a H97

meg par mast is amit a B85 nem

maga a chipset

H97 re altalaba tobb kepeseget is pakolnak (bios(uefi) ban tobb mindent piszkalhatsz)

hoszutavon a H97 hasznos lehet

ha tenleg alig fizetsz ra semmi ertelme a B85 nek es 5ezer is alignak szamit

2016. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor H97 lesz.
2016. jan. 9. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!