Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt az új...

Miért csinálja ezt az új videókártyám (Nvidia)?

Figyelt kérdés

Segítsetek, kérlek sürgősen!

Vettem minap egy Gainward Nvidia GeForce 210-et /ddr3 /512MB/Dx 10.1

bele raktam a gépembe ami: core 2 duo 2,4ghz, 4gb ram

de amikor beleraktam sípolt egyet, miközbe képet nem adott csak egyet sípolt, átraktam közbe alaplapi vga-ra ami adott képet de benne hagytam az nvidiat ami melegedett, a gépbe be tudtam lépni de a driver nem ismerte fel,hogy benne van a gépbe a kártya.

Nos a tápom gagyi sff 240W-os táp, gyakorikerdesek.hu-n azt írták ,hogy a táp a hibás, facebookon is kiírtam és ott is ezt mondták, vagyis ha holnap egy nagy tápra lecserélem akkor működni fog?

a kártyának: Minimum 300W táp, Windows xp/vista/7/8/8.1/10 kell ,és pci-e 2.0

mi a véleményetek?



2016. jan. 8. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A táp lehet a probléma, a helyedben vennék egy jobb tápot a gépedbe.


Pl: [link]

2016. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A választ már te is tudod. Ha valami 300ft akkor 240 foritért nem tudod megvenni(kivéve piac). De esetleg az is lehet a gond, hogy az alaplappal nem kompatibilis. Ha az alaplapodnak utána nézel akkor megtudod azt is, hogy kompatibilis e, illetve hogy az 1 síp mit jelent, ugyanis minden sípszó egy hibaüzenet az alaplapodtól.
2016. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ha lecserélem a tápot akkor megoldódik a problémám?:D

mert holnap lesz új tápom ^^

2016. jan. 8. 20:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Valszeg igen, de nem biztos mivel lehet nem kompatibilis a kártya az alaplapoddal.
2016. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ő az a baj ,hogy pontosan nem tudom az alaplapomat...

egyet sípolt és ennyi nem adott képet, de elképzelhető a táp szerintem az a hibája.. az alaplap támogatja mert ehhez az nvidiához egyenértékű amd kártyával megkérdeztem itt és azt írták rá,hogy igen.

holnap lesz tápom de nem tudom hogy egy sff gépbe,hogyan fogok midnent belerakni :dd

remélem megoldódik már szívesen kipróbálnám, szerintem nekem egy intel gma 965 után kicsit nagyobb változás lenne:)))

2016. jan. 8. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:
A G210 kártya TDP-je 31W azaz alapból ennek is valószínűleg a töredékét fogyasztja gyakorlatban, ezért kevésbé hiszem, hogy a táp az, bár ki tudja...
2016. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de akkor még mi lehet a baja?..
2016. jan. 8. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, Egy próbatáppal azért megnézheted. Gondolom a kártya nem új, ebben az esetben az is lehet hibás, hiszen ez egy késve megjelent (így is lassan 7 éves) alsó kategóriás modell vagyis nem mai darab. Nálam ez az 1000 forintos videókártya.
2016. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel az alaplapi maradt aktív lehet az a gond. Át kell állítani rendes deikált PCI expressre.


Azt tudd, hogy ez a kártya kb egy fokkal jobb mint az alaplapi és olyan 2000ft reál értéke van.


A tápnak meg éppen elégnek kell lennie, kb semmit nem fogyaszt a 210.

2016. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
előző válaszoló: azt hogy álíthatom át?
2016. jan. 9. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!