Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC-t összekötöttem a tv-vel,...

PC-t összekötöttem a tv-vel, de valami nem jó?

Figyelt kérdés

PC-be bedugtam a DVI kábelt a tv-be HDMI kábelt, az a baj a tv analog csatorna kicsit csikos hangyás, a digitális csatorna meg akadozik, de amikor kikapcsolom a gépet vagy kihuzom a tv-ből a HDMI-t akkor jó lesz a kép. A PC-n meg az a baj amikor filmet nézek kicsit hullámzik csikok vibrálnak, meg akkor is amikor az egérrel görgetek lefelé vagy felfelé pl gyakorikérdéseken.

Ez hétfő otta van amikor megvettem a kábelt, mi lehet a baj.


Itt van a videó amikor pc-n nézek filmet, HyperCam 3 kicsit lassabban vette fel a filmet: https://www.youtube.com/watch?v=Zel7hKlI6CU



2016. jan. 8. 18:08
 1/7 A kérdező kommentje:

Win7 Home Premium-ot használok.


Vagy itt nincs valami jól beállitva. [link]


[link]

2016. jan. 8. 19:21
 2/7 Karászi Zoltán Péter válasza:

Inkább kérdeznék én is remélem valaki tudja a megoldást!! :)

Nekem is hasonló a helyzetem, laptop-ot szeretnék led tv-ez csatlakoztatni, ami úgy történik, hogy a tv hdmi foglalata kap egy hdmi vga átalakítót, amelyhez kapcsolódik egy vga kábel az pedig a laptop vga foglalatában foglal helyet, amivel eddig semmi gond, csak, hogy a monitoron van kép a tv-n pedig semmi, illetve azt írja nincs jel, pedig minden "passzosan", megfeleően össze van csatlakoztata!! :// Én billentyűkombinációra tippelek még esetleg(csak tudnám melyik), hogy a tv-n kép jelenjen meg!! Nektek mi a véleményetek? Köszi előre is a választ, segítséget!!

2016. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem sikerült megcsinálnom, egyszerre csak egy képernyőn müködik akkor nincs gond.


Nálam ez a monitor képe: [link]


Ez meg a tv-m képe: [link]

2016. jan. 10. 19:01
 4/7 Karászi Zoltán Péter válasza:
Úgy látom neked létrejött a kapcsolat a gép és a tv között, látom érzékelte a tv-t ,azért is van kiírva, hogy képernyő: Sony, de nekem nem ismeri föl a tv-t, nincs jel, se kép, akkor nem jó hdmi vga átalakítóm?? :/
2016. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én csak tippelek, lehet azért nincs kép, mert VGA analog a HDMI meg digitális képet ad. Vagy probáld másik tv-re csatlakoztatni.
2016. jan. 11. 14:07
 6/7 Karászi Zoltán Péter válasza:
Igen, ez mind oké, hogy a Vga analóg a Hdmi digitalis jelet ad, viszont vettem hdmi kábelt hát, ha azzal, de ugyanez a "szitu", nincs jel felirat olvasható a képernyőn!!Akkor mi a fene van??A képernyőt kettőzöm ,megosztom, csak külső képernyő és így sincs változás!!:/ Szerintetek??
2016. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom. Szerintem itt kérdezd meg, én is itt kérdeztem meg. [link]
2016. jan. 11. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!