Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi a maximum ár, ami még...

Mennyi a maximum ár, ami még ésszerű pénzkiadás lenne egy jó állapotú, használt Commodore 64-es gépért, ha adnak hozzá magnót, floppy meghajtót, joystickot, trafót meg esetleg pár floppyt/kazettát is?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel ez a régi géptipus, sajnos mire olyan korba értem, hogy lett gépünk már javában a PC korszak volt, ezért sohase ülhettem ilyen előtt. Emulátorral sokmindent kipróbáltam vele, és tökre tetszik. Szeretnék birtokolni egy ilyen gépet, mielőtt elfogynak mert mind tönkremegy, vagy nagyon drágák lesznek, mert múzeumi darabnak számítanak.


Ha az a véleményed, hogy felesleges venni, vagy ilyenek, nyugodtan elmondhatod, de ha ezen a véleményen vagy, akkor is kérlek írj valami maximum ésszerű árat.


2010. márc. 25. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tízezer forint :D
2010. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem lenne egy a szekrény mélyén, neked adnám egy vilmos körte pálinkáért :D
2010. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A második véleményét osztom:) Ezek már csak eszmei értéket képviselnek:)
2010. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Óóó,de örültem volna egy ilyennek annak idején,százszor jobban mint a mostani laptopomnak. :)
2010. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt, 7.-be ('93-ba) kaptam, sajnos olyan 10 évvel ezelőtt a kukába landolt (teljesen rossz volt). De szerintem 10eft-t megér még, ha mindennel caklipakli adják. Vaterán, Teszveszen nézz körül!
2010. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tyűha, nekem még egy régebbi típus, egy Commondor 16 volt...De imádtam. Ezek a mai PC-k nekem már nem nyújtják azt az élvezetet nekem.
2010. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt kettő, a régebbi típus magnóval, és az új floppyval. A magnót nem ajánlom, mert ha szerzel kazettát, állítgatni kell a magnófejen, míg olvasni nem tudja. Egyébként is lassú, macerás.. A floppy nagy előny. Azzal 12E a max ár szerintem. Tényleg jó egy igazit birtokolni, szép kis gép, és tv-re kötve más az élmény, mint PC monitoron. Viszont kell jó joystick is.. Nagy kedvenceim voltak a Giana Sisters, Terry's Big Adventure, Rick Dangerous..
2010. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még az előbbi vagyok - nekem Competition Pro joystick volt hozzá, az a legjobb! Ha kimegy egy mikrokapcsoló, ebben könnyen lehet cserélni. Meg jó az egész forma, ahogy van.
2010. márc. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!