Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van hogy az alaplap nem birja...

Van hogy az alaplap nem birja el a videókártyát / nem hatja meg vagy az alaplapnak semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés
Most akarok majd gèpet venni ès ajánlóták hogy kicsit kissebb alaplap is jó lesz ezel sporolhatok de jött haverom hogy az nem hajtaj meg a videókártyát a ramot (szerintem semmi köze nincs hozzá ) tudtomal az alaplapnak az adatok közlèse az eszköel pediferiakal es ugyan úgy müködne benne minden mint a drágaban ... Ha tèvednèk valamiben nyugodtan javitsatok ki
2016. jan. 5. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd le a pontos konfigurációt. Az alaplapnak nem sok köze van a videokártyához.
2016. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem most nem az érdekelne hogy az a gép müködne-e mert azt tudom hogy igen ... henem hogy az olcsobbik alaplap is megteszi azt amit a drágábbik testvére csak lehet hogy pl kisebb mhz-s ramot bir más csatlakózók de a lényeg hogy most az olcsób ba berakok és a drágábikaba is beteszek tegyük fel egy I5 öt gtx 970 et 8 gb ramot mind a 2 vel ugyan ugy müködik ""Az alaplap feladata olyan általános infrastruktúrális rendszerek (pl. buszok, vezérlők, tápellátás) biztosítása, amelyek lehetővé teszik a számítógépek részegységeinek működését és az azok közti kommunikációt.""
2016. jan. 5. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
A leglespóroltabb H81 is elég bármihez, inkább az a kérdés, hogy szükséged van-e extrákra vagy magasabb chipsetre.
2016. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ennyit akartam
2016. jan. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!