Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer perifériák 20ezerből...

Gamer perifériák 20ezerből fps-re?

Figyelt kérdés
Billentyű, egér és fejhallgató kéne maximum 20ezerből nagyrészt fps-ekhez (pl.:CoD). Billentyű világítás és fejhallgató mikrofon legyen.

2016. jan. 5. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Billentyűzetből gyakorlatilag tényleg mindegy, milyet veszel, gyakorlatilag az összes membrános billentyűzet tökugyanolyan, a mechanikus billentyűzetek meg 30 000-nél kezdődnek, így azok élből kiestek. Erre én 3 000Ft-nál többet nem áldoznék. Ez pl. tökéletes: [link]


Egérből Logitech G100s. Ez a legolcsóbb ténylegesen gamer egér. Kb. az összes többi olcsó gamer egér csilivilin világít, meg tizenhárom millió DPI-t tud, de kacat szenzor van bennük, és legtöbbször inkább kidobnád őket az ablakon. [link]


És akkor maradt kemény 7 000Ft a fülesre. Ebből sajnos csak szart fogsz venni, úgyhogy megint ott vagyunk, mint a billentyűzeteknél, hogy sajnos ebben az árkategóriában nem tudsz olyat venni, ami kiemelkedő lenne. Legalább 10-15 000Ft-ba kerül egy olyan füles, ami már tényleg meg is érné az árát. De azért ha már muszáj valamit szerezned, akkor ez legyen az: [link]


Sajnos 20 000Ft alatt normális perifériákat nem nagyon lehet szerezni. Ha még picit gyűjtenél, kb. úgy 30 000-ret szánnál rá, akkor már maradna pénz rendes fülesre, és háttérvilágításos billentyűzetre. Ha csak kicsit ki tudnád tolni a költségvetést, akkor már meg tudnád venni ezt a billentyűzetet:

[link]


Ennek már van háttérvilágítása, ezen kívül van benne anti-ghosting, ami játékoknál kifejezetten jól jön.

2016. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egér: Genius Maurus

Fejhallgató: Takstar HD2000

Billentyűzet: Genius SlimStar i250


Ez a maximum, amit ki lehet hozni ebből az összegből, de mindegyik minőségi periféria.

2016. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyha te a szó szoros értelmében akarsz "Gamer" perifériát vásárolni, akkor 20.000Ft-ból a három cucc közül csak egyet tudsz megvenni. Tehát egy komolyabb mechanikus billentyűzet ott kezdődik hogy 25-30 ezer. Egy olyan egér, ami nem csak úgy néz ki mint egy "Gamer" egér, hanem tudásában is az élen van pl: Steelseries, Zowie, Logitech, Razer, Roccat stb.. egerek azok is olyan 10-12 ezer forintos alsó határral indulnak. Nos, fejhallgató. Szerény véleményem szerint az már más tészta. Igazából 5-15 ezer forintig tudásban túlságosan nagy különbségek nincsenek a termékek között, inkább csak design, anyaghasználat és ebből következőleg strapabíróság ( amik nyilván szintén fontosak ). De mondjuk egy Ozone Rage ST ami 9k vagy egy olcsóbb Genius HSG-500V sem rossz döntés és az csak 5k. Viszont! Nyilván a komolyabb fülesek mint a Siberia V2 vagy HyperX Cloud de még egy Asus Cerberus is egy egészen új tudást képvisel ami meg pénz.

Javaslatom:

- A billentyűzeted sehogyan sem nyilvánul meg a játék folyamán, nyilván ebből sem a legrosszabbat kell venni hanem valami olyat ami kényelmes és neked tetsző. Inkább használd azt amid most van és majd veszel idővel egy jobbat.

- Az egér az már tényleg fontos és számomra fontosabb is mint a füles. Erre ne sajnáld a pénz, de nem kell a legdrágábbat sem megvenned. Én egy Steelseris Kinzu v2-t használok (aminek már van V3 változata is) és olyan 12k körül van az ára, hibátlan egér.

- Füles! Nem rég szereztem be egy Asus Cerberus ami szerintem nagyon jó, de előtte Ozone Rage ST-m volt sokáig és nagyon jól szólt és kényelmes füles volt az árához képest, de nyilván voltak hátulütői is ( nem volt hosszú életű és semmi szigetelés)


Tehát én azt javaslom hogy ne vegyél három gyengébb minőségű cuccot hanem akkor inkább vegyél valamiből egy jót ( egér v füles ) és felfejleszted fokozatosan hozzá a többit. Elsősorban szerintem billentyűzetre ne is költs, hanem gyűjts hozzá egy kis pénz és vegyél egy jó fülest és egeret.


Persze tudom hogy ilyenkor szinte lehetetlen megállni de viszont akkor válogass Az Aula ill. a Hama termékcsaládok közül. És ezekről van is a theVR-nak két jó kis bemutató videója is:

1.AULA: https://www.youtube.com/watch?v=LrmTkvKKwGE

2.Hama: https://www.youtube.com/watch?v=HYpuA-7nsxQ

2016. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy elkéstem, de én egy Genius HS-G500V büszke tulajdonosa vagyok, nincs rá panasz
2016. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!