Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad képet a monitor?

Miért nem ad képet a monitor?

Figyelt kérdés
Volt egy gépem amibe tönkre a processzor és az alaplap így vettem új alaplapot és processzor és a másik gépből a merevlemezt és a tápot átraktam. Mindent úgy kötöttem be ahogy az alaplap leírásában van a gép világít a ventillátorok pörögnek de a monitor nem ad képet ,alaplapi vga-n van

2016. jan. 4. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Be van kapcsolva/dugva a monitor?

A monitor készenléti állapot jelzője (a kis lámpa) világít?

2016. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, narancsságán világít és semmi nem történik
2016. jan. 4. 21:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs letiltva az integrált grafika a BIOS-ban?
2016. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom még nem sikerült a biosba belépni
2016. jan. 4. 21:38
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Próbáld meg resetelni a BIOS-t.

2016. jan. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam de semmi. Lehetséges hogy RAM vagy a merevlemez a hibás ? Mert az előző gépben mikor elszállt a processzor meg az alaplap benne voltak a tápegységgel együtt de a táp müködik.
2016. jan. 5. 15:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld úgy, hogy mindent lekötsz, csak a processzor és 1 db memóriamodul legyen bent.

A BIOS-ig ennyivel is el kellene jutnod.


Ha sikerül a művelet, akkor szépen egyesével rakj vissza mindent. Minden hardver után újraindítás.

2016. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most próbáltam meg és semmi :/
2016. jan. 5. 16:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a monitort megtáplálod a 220-al, és bekapcsolod, akkor meg kell jelennie valamilyen feliratnak ( kertesi az analóg, vagy digitális kábelt) vagy kiírja a monitor típusnevét. Ha már ez nincs akkor a monitorod rossz. Még lehet hibás a videokábel is. Viszont ha a videokártya hibás, akkor sipolni kellene a gépnek. Megvan az, hogy hány sippantás milyen hibát jelent. Így egyetlen olyan dolog van, amiről csak cserével tudsz meggyőződni, a videókábel. A többit észlelned kell...
2016. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A biosba a bekapcsolás után az F2, vagy a Delete gomb nyomogatásával tudsz belépni De ha nem ismered, ne nagyon piszkáld....
2016. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!