Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Otthoni ip kamera képét...

Otthoni ip kamera képét szeretném nvr-rel rögzíteni, de úgy hogy az nvr-t szeretném elrejteni, ezért nem csatlakoztatnám közvetlenül a router-hez, hanem egy wireless bridge-re kötném. Fog így működni?

Figyelt kérdés

Erre az nvr-re gondoltam:

[link]


És erre a wifi bridge-re:

[link]



2016. jan. 4. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát a kamerát a router-hez kötöm közvetlenül, az nvr-t pedig a wifi bridge-re, a rajta lévő ethernet csatlakozóra. A routerem (UPC wifi router) pedig kommunikálna a bridge-el.
2016. jan. 4. 19:19
 2/3 Zzzoli ***** válasza:

Persze működik a dolog, de figyelni kell azért hogy az extendernek jó rálátása legyen a routerre.

Nekem kamerák mennek extenderen keresztül, két db Foscam FI9903P, ugyanis abban nincs wifi, nekem azért kellett.

Az NVR ugyanígy ráakasztható a végére.

Én mondjuk TP-Link TL-WA850RE wifi modult használok, de amit te kinéztél ugyanúgy jó. Azon legalább 2 db lan van.

Másik alternatíva lehet még a powerline adapter is.

2016. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, megrendelem, kipróbálom :-)
2016. jan. 6. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!