Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya lenne az...

Melyik videókártya lenne az ideális? Többi lent.

Figyelt kérdés

Olyan 35 és 45 max 48-ezer Ft értékben gondolkodtam.

128 biteset találtam jót az volt a top 1 :GIGABYTE GeForce GTX 750 Ti de aztán megláttam 5-ezerrel drágábban a 256 biteseket akkor inkább azokat vegyem? pl:GIGABYTE Radeon R7 370 WindForce 2X OC melyik lenne a legjobb? Van itt egy összehasonlítás, És ilyen árba van jobb vagy kicsit drágábban? link: [link] ELőre is köszi!



#videokártya #Videókártya összehasonlítás
2016. jan. 2. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
R7 370 vagy GTX950
2016. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért már épphogy belefér a GTX950, az a legjobb amit vehetsz ilyen árban.

De porci is legyen alá, legalább egy modernebb i3.

2016. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gtx 950-et választanám ennyiért inkább.
2016. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Processzor az egy A10-es 4magos 3.8 Ghz-es de 4,2 őn szokott menni. Az jó?
2016. jan. 3. 13:54
 5/8 A kérdező kommentje:
de pontosan milyen GTX950?? 256bites? Pontos nevét leírnátok? Mint én.
2016. jan. 3. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem 256, és? Attól még a teljesítménye annyi amennyi, tudod egyáltalán mit jelent az 256, vagy csak dobálózol vele?

Pontosan melyik... ez kb az Audi vagy BMW a jobb szint. Amelyiket akarod, lényegi különbség nincs a nagy gyártól között. Giga, MSI, ASUS...

2016. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát azért van mert támogatás meg még nagyon sok minden, és azért sokat számít a bit!!
2016. jan. 4. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Az hogy hány bites önmagában semmit nem jelent, max azonos architektúrán belül adhat némi támpontot, de ott is inkább csak egy adat a sokból. Látom nem vagy benne a témában, csak összeszedtél innen-onnan ezt azt, de magad sem tudod mit is jelentenek ezek.


Támogatás? Milyen támogatás kell egy VGA-hoz? Leszeded az NV/AMD oldaláról a legújabb drivert és felrakod hozzá, ez márka-független.

Vagy a garira gondolsz? Abban sem szokott igazán eltérés lenni a normális márkák között.

2016. jan. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!