Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikrofonos fejhallgató 20as...

Mikrofonos fejhallgató 20as árkategóriában?

Figyelt kérdés

Én a sennheiser pc 320-at néztem ki.

Jó? Nem jó?

Ha nem jó mit ajánlotok 20as kategóriában?

Szempont hogy legyen egy jó mikrofonja, ne fájjon tőle se a fejem se a fejem búbja (fejpánton legyen valami puha) és nagy legyen a fülrész.

Játékra főleg és esetleg zenére, filmnézésre lesz haszánlva.



2016. jan. 2. 04:12
 1/4 Bence2601 ***** válasza:
20-25 ezerért van hyperx cloud. Nekem is az van és jó minőségű. Sokáig tartana ide leírni hogy milyen tulajdonságai vannak. Viszont az árukeresőn írtam rá egy részletes értékelést ugyan ezen a néven azt ajánlom figyelmedbe! :)
2016. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ezt: Razer Kraken USB RZ04-01200100-R3M1 fekete headset
2016. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: A Razer-ekben én csak egy dolgot nem szeretek, hogy a legkomolyabbak tudnak annyit mint egy "jó" fejhallgató. Nemrég hallgattam egy közel 300 dolláros Razert (pontos típsu nem tudok), aminél jobban szól a Shure SRH840 típusú fejhallgatóm, pedig még a minőségi zenehallgatásban az is csak "belépőszintűnek" számít.

Ezt nem leszólásképpen írom, csak szerintem nagyon nagy igénytelenség ilyen headset-ekkel dolgozni.

2016. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg részletest írtál Bence. Annyi jót és extrát írtál róla hogy meggyőztél. Ahogy mondtad kicsit drága de hát a minőséget meg kell fizetni. Kösszzii :)
2016. jan. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!