Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép megvásárlása?

Számítógép megvásárlása?

Figyelt kérdés

Raktam össze egy konfigot ami ezen a linken érhető el:

[link]

Ez nagyjából 145 ezer forintba kerül, videókártyának használnám ideiglenesen a sapphire radeon hd7750 1gb gddr5-öt a mostani gépemből( mostani gépem amd am3 alapú, gagyi alaplappal amit már nem érdemes fejleszteni, ezért is váltok intelre)

Jó lesz a konfig vagy valamit változtassak rajta? maxium 145 ezer forint, majd szerintem nyár körül vásárolok bele egy videókártyát mert akkor tájt szerintem már kint lesznek az új amd és nvidia videókártyák, ideiglenesen pedig a hd7750 jó lesz

BÚÉK!



2016. jan. 1. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és hozzáteszem majd nyáron videókártyára szánok 100-110 ezer forintot, ez lemaradt
2016. jan. 1. 14:18
 2/4 anonim ***** válasza:

inkább fury black mintsem blue. Gépházon spórolhatsz ha Raijintek Arcadia-t vagy Sharkoon VG4-et veszel.


Intel gyári hűtője elég jó, nem kell feltétlenül venned bele hűtőt.


Ezekkel viszont megy bele H97-es lap is 25 körül, ami jobb, ha később raksz bele SSD-t is fejlesztésként a vga mellé.

2016. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem fontos ház, és erről néztem rengeteg tesztet, és nem utolsó sorban tetszik is :D házhoz mindenképp ragaszkodom, a többihez nem :D
2016. jan. 1. 14:38
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2016. jan. 1. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!