Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép újítás videó-kártya...

Gép újítás videó-kártya fejlesztés?

Figyelt kérdés
Adott egy old Gamer-pc (vagyis számomra gamer) Adatai:Intel core 2 Qvad q8300.asus p5n e sli 4gb ddr2 ram.És gtx 460 vga. Nos videókártyát szeretnék cserélni egy gtx 950 re gondoltam. Ha ez megvan utánn apránként szeretném még fejleszteni a gépet de akkor ha muszáj. Az a kérdésem hogy A processzor ki bír e még szolgálni a gtx 950 társaságával még pár évig ? Mert jövőre 2016 nyara nem akarok procit alaplapot cserélni és ramot ha nem muszáj. szerintetek ?

2015. dec. 29. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi esély arra , hogy egy ilyen CPU elhajtson egy ilyan VGA-t. Sőt ahhoz, hogy olyan játékokkal játszhass amilyeneket elhajt a GTX 950 azokhoz már alapelvárás min. 8gb DDR3-as RAM.


Szerintem kezdj el gyűjteni egy új konfigra.

2015. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. +1
2015. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben értem köszönöm a választ. De először minden kép a vg-t veszem meg mert több fpst akarok a 30 nál a gta 5 ben :D
2015. dec. 29. 22:02
 4/5 meszike91 ***** válasza:

De a proci korlátoz! Hiába 4 magos, már nagyon elavult, egy mai pentium is szarrá veri.


Tudom mit beszélek, nekem is ilyen van. Bf4 játszhatatlan a cpu limit miatt. Pedig lowban alig van terhelve a vga-m(gts 450).

2015. dec. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy elavult még 1 évet ki bírhatna de majd meg látjuk. Úgyis előbb a kártyát veszem meg. Csak aztán fejlesztek ha nagyon muszáj egyébként 8 vagy 16 gb ramot akarok. Hogy meg nyugtassak mindenkit nem 4gb al akarom élni az életem :D
2015. dec. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!