Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort vegyek?

Trevor. kérdése:

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új monitort, legfeljebb 50000Ft-ért (szállítás, pixelgarancia stb. nélkül 50K). Játékra és netezésre kellene elsősorban, meg néha 1-2 film, de az kevésbé lényeges.

Szempontok: 1920x1080p felbontás (Full HD), lehetőleg IPS panel, 5ms válaszidő, minimum 21,5", legyen rajta HDMI vagy DVI-D foglalat.

Én egy Asus VX239H monitorra gondoltam, de ha tudtok ebben az árban jobbat, akkor azt írjátok le.

Előre is köszi!



2015. dec. 27. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én körülbelül 1 hónapja vásároltam meg 43 ezerért egy LG 24" fullhd ips monitort, azon gondolkoztam hogy a vx239h vagy ez legyen, az utóbbi majdnem 7 ezerrel lett volna több és igazából a kijelző panel mindkettőnek ah-ips, valamint az lg javára van a nagyobb kijelző is.

[link] Nagyon szép kijelző, rengeteg beállítás van, van olvasó mód ami kiméli a szemed, egyszóval tökéletes, stabil a talpazata valamint magasítani is lehet. Ajánlom

2015. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lord Hidan ***** válasza:
Az LG 22MP57VQ-Pt is kinézted vagy az már nem játszik? :D
2015. dec. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a választ. Ahogy néztem, ugyanazt tudja, mint a VX239H, csak olcsóbban (meg beépített hangszóró nélkül, amit úgysem használnék). A vékony káva húz még az Asus felé.


#2 Arra is gondoltam, de szerencsére a vártnál több pénzem lett, így inkább veszek picit nagyobbat (23-24").


Meg azért is gondoltam az Asus-ra, mert ahhoz tudnék kérni kalibrálást, ha az Oázis Computer-nél veszem, ellenben azt a modellt, amit #1 írt, ott nem találtam meg. Viszont ezt megtaláltam: LG 24MP57VQ-P. Erről mit gondoltok?

2015. dec. 27. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem az LG nem jött be monitorként régen se meg manapság se. Valaki biztos szereti, az én szemem fakónak látja a színeit.


ACER G246HYLbmjj én anno ezzel szemezgettem karácsonyra (azóta inkább egy drágább ASUS-t vettem de azt se bántam meg).

2015. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül megrendeltem az Asus VX239H-t és meg kell mondanom, hogy egyszerűen gyönyörű. Mind a kép, mind a dizájn.


Köszi a segítséget!

2015. dec. 30. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!