Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Zalman z11 plus házba lehet...

Brandon41 kérdése:

A Zalman z11 plus házba lehet vízhűtést szerelni?

Figyelt kérdés
gondoltam hogy majd egyszer veszek egy vízhűtést ennek a gyári kakinak a helyére (és még így is nagyon enyhén fogalmaztam). én egy ilyen hosszabb radiátorú vízhűtésre gondoltam ami nem kerül 40000 ft-ba hanem mondjuk olyan 20000-30000 körül van de mégis jól hűtsön. Tudtok ilyet mondani?

2015. dec. 23. 22:21
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és univerzális legyen mert késöbb processzort szeretnék cserélni egy amd fx 8350-et egy intel i7 4790k-ra.
2015. dec. 23. 22:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Belefér, de az én kérdésem az lenne, hogy nyilván tuningolni szeretnéd a processzorodat, azért gondolkodtál vizhűtésben, de abba az árba, amit mondtál a vizhűtéses hűtők nagyon rosszak, ezért a Noctua NH-D14-et ajánlom, ami nagyon erős és bármelyik vizhűtést lealáz abban az árban.

Nézz utána, milyen jó eredményeket értek el vele, más vizhűtők mellett.

Egy 3770K-t, ami alapból 3,5GHz, a Noctua 4,6GHz-en 100% loadon, 72 fokon birja, ami egy nagy teljesitmény, mivel egy Corsair H60, ami vizes, az már 82 fokon vitte.

2015. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem feltétlenül tuningolt szánom,hanem azért kell mert ez a gyári hűtő nagyon kaki,rettenetesen hangos és ezért kéne hogy csendben legyen meg olvastam hogy az i7 4790k nak a gyári hűtője sem valami fantasztikus. De később a tuningot sem szeretném elvetni.
2015. dec. 27. 11:16
 4/4 A kérdező kommentje:
És egy vízhűtésből szerinted hosszabb radiátorú is belefér? Mert én kompakt vízhűtésből egy zalman reserator 3 max ra gondoltam.
2015. dec. 27. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!