Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem a gépembe plusz egy db...

Vettem a gépembe plusz egy db HDD-t hogy üzemeljen be hogy ne legyen gond? Gondolok itt pl: arra hogy a másikról ne törlődjön semmi és stb.

Figyelt kérdés

már egy darab van a gépembe de most tenném be az újat is mellé

mind a kettő WD ezex 1tb hdd .



2015. dec. 23. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi, simán berakod, nem fog törlődni semmi a másikról, nem tudom honnan szedted.
2015. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos ezesetben berakod a gépbe az új merevlemezt. Ezután a megfelelő kábelekkel összekötöd őket. Van egy szélesebb csatlakozója, az a tápcsatlakozó lesz. Közvetlenül mellette pedig van egy sokkal kisebb csatlakozó. Az pedig az adatkábel. Az adatkábelt neked kell megvenned/ha megvan az alaplap doboza, akkor ahhoz szoktak adni. Az adatkábel egyik vége a HDD-be a másik vége pedig az alaplapba. Az alaplapon SATA feliratot kell keresned. Többnyire az alaplapok szélén helyzkedik el. Kis gépházban pedig nagyon nehéz ezt megoldani.
2015. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Berakod, keresel egy ugyanolyan tápcsatlakozót mint amilyennel az elsődleges be van kötve, egy SATA adatkábellel ugyanúgy csatlakoztatod az alaplaphoz mint ahogyan az elsődleges csatlakoztatva van,

...majd a lemezkezelésnél adsz neki egy betűjelet.

2015. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gábor_79 ***** válasza:

Ha nem lenne egyértelmű, ezeket keresd: [link]

[link]

Magától nem fogja felajánlani indításkor az inicializálást, azt neked kell kezdeményeznek a beépített lemezkezelőben. Új egyszerű kötet létrehozásával.

2015. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!