Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebből az alaplap+proci+ramból...

Ebből az alaplap+proci+ramból kilehet hozni valamit?!?!?

Figyelt kérdés

Szóval, nem tudom hogy cseréljek-e le mindent vagy ezeket hagyjam meg.(keretem az 190K)

alaplap: Asrock 970 extreme 3

Processzor: Amd FX8150

Ram: 2x4 gb 1600mhz

(meg még talán a vinyöt tudnám áthozni

1tb)

A többit meg se említeném

Szóval 190Kból lehet valamit kezdeni ebből? vagy inkább csere az egész



2015. dec. 23. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A ram szerintem maradhat, ha DDR3-as. Az alaplap se néz ki rossznak az alapján amit a gugli kidobott, a processzor meg elfogadható. 8 magos, 3.6GHz, kicsit sokat fogyaszt mondjuk, de ez AMD-től elnézhető. :) Mondjuk kicsit elavult, de irodai gépnek jó lenne. Viszont ha fejleszteni akarsz akkor ennyi pénzből a procit cseréldd, meg szerezz be egy normálisabb videokártyát. Ne túl erőset, mert a proci nem hajtaná ki. De egy r9 270 szerintem elmenne, mellé egy normálisabb AMD proci, és kész.


De kérdezz meg valakit, aki profibb nálam. Én még eléggé újonc vagyok. ;)

2015. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:

Gondolom játékra kell a gép.

Most milyen videokártya van a gépben? Mert alaplap+cpu csere nélkül egy GTX 960/R9 380 mehet bele. Táp pontos típusa?

2015. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen vga-d van most?

Én megtartanám a hdd-t meg a ramot, a többit eladnám, a kapott pénzt hozzáraknám a 190-hez, és úgy építenék egy kb teljesen új gépet.

2015. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A táp az egy noname foch, hd 7770 van benne, nagyon gyenge már :C (igen játékra kell)
2015. dec. 23. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor táp kuka

Alaplapot, procit, vga-t add el.

Szerintem ezekből összejönne olyan +40k.

És akkor lenne 250-ed a gépre, úgy, hogy nem kell bele ramot venned, se hdd-t (ha a mostani jó állapotú)

Abból már elég komoly gépet össze lehet rakni.

2015. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!