Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs kép bekapcsolás után?

Miért nincs kép bekapcsolás után?

Figyelt kérdés

Tegnap hazaértem ,bekapcsoltam egy játékot és elkezdett csíkozni a képernyő.Újraindítottam ,ekkor csak egy mappát nyitottam meg akkor is csíkozott.Újratelepítettem windows 8.1el (eddig 10 volt) telepítés közben szépen ment minden de amikor bejött a kezdőképernyő és rányomtam az asztalra,nem akart bejönni csak fekete kép.Ezután windows 7-el próbálkoztam,ez működött telepítés után is tudtam böngészni,ám amikor a VGA drivert feltelepítettem ugyanazt csinálta mint a 8.1-nél.Nem értem mert minden jó a boot menutől kezdve a windows bootolásáig de nem jön be maga az oprendszer.Valaki tud valami megoldást?Akár hogy mi ment tönkre benne.


Gép:

Intel Quad Q8300

4GB ddr2 ram

Sapphire HD6850 1gb GDDR5

Asrock G31-gs alaplap



2015. dec. 19. 12:16
 1/3 pinkpancser ***** válasza:
A csíkozás többnyire cserét jelent.
2015. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 T/Z ***** válasza:

Videokártya hiba lesz.

A hiba gondolom megszűnik, ha az alaplapra dugod be a monitor-kábelt.


Ki kellene próbálni a videokártyát másik alaplapban is.


Hát sajnos a 6erzes széria már nem mai kártya. Megszolgálta az idejét.

2015. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem hogy az üdvözlő/bejelentkező képernyőig semmi csík semmi hiba, de amikor már az asztalnak kellene bejönnie se kép se hang.Gép megy tovább.
2015. dec. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!