Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szóval.Tegnap elromlott az alaplapomon lévő összes port (ps2 keyboard) beleértve.Már mindent próbáltam,bios reset-től kezdve anyámkínjáig.Nem tudom bekapcsolni a gépet ez miatt.Ma arra lettem figyelmes,hogy bedugom az egeret,ami villan egyet,aztán annyi.A billnek és az egérnek semmi baja nincs,teszteltem másik géppel.Ötletek? Nincs pénzem jelenleg a cséréjére,meg ugye,ha elszállt volna,akkor nem villanna fel,vagy mégis?

2015. dec. 18. 18:07
 1/3 fersk ***** válasza:
Táp is lehet.
2015. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
figyelj,a gép bekapcsolt még tegnap és ma délelőtt is,csak ugye a rendszer visszaállítási vizsgálat jött be, és bill/egér hiányában nem tudok/tudtam kilépni belőle,aztán koradélutáni időben nem indult el a gép,szétszedtem,aztán indult,most megint ott tartok,hogy nem megy.
2015. dec. 18. 18:36
 3/3 anonim válasza:
pedig ez vagy táp vagy lap... első körön próbálj egy cseretápot szerezni...
2015. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!