Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Assassin's Creed Unity elfutha...

Assassin's Creed Unity elfuthat Sapphire hd 6970 2GB GDDR5 videokártyával?

Figyelt kérdés

A Gépigény.hu-n a játék minimális videokártyának a 7970-est (2GB) írják. Tehát a kártyák tárhelye egyezik de mivel külön generációkról beszélünk felmerült bennem ez a kérdés. Most lesz nemsokára új gépem és ha lehet már nem szeretnék új kártyát venni bele viszont nagyon szeretném hogy fusson rajta a Unity. Szóval az lenne a kérdés hogy mennyiben és miben különbözik egymástól ez a kettő: 7970-es 2GB vs 6970-es 2GB?

És ebből adódóan az, hogy lehet-e a különbség akkora hogy ne fusson el a játék?

Minden normális választ nagyon köszönök!


Egy két adat a leendő új gépemről ha ez segít valakinek:

Cpu: I5 4690

Gpu: Sapphore hd 6970 2GB GDDR5 Dx11

Ram: 8GB DDR3

Hdd: 500GB

Ps(táp): 550W


Tudom nem sok de kommentbe megy majd még infó ha szükség van rá. 17F



#GB #HD #Sapphire #Radeon #GDDR5 #Assassin's Creed Unity #Sapphire Radeon hd 6970 2GB GDDR5
2015. dec. 14. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Elfut.


A HD7970 sokkal erősebb,az már egy teljesen új széria 6970-hez képest,teljesen új architetkúrájú GPU-ra épül.

Egyébként a HD7970 3GB-os,nem 2GB.


A 6970 valahol a HD7870 szintjén van.

2015. dec. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy 3GB-s mert mindenhol azt olvastam csak az AC Unity gépigényénél nem. Ott 2-nek írják. Értem köszönöm a válaszodat. Szóval elfog futni akkor megnyugodtam. És szerinted milyen grafikai beállításokon low/medium/high?
2015. dec. 15. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!