Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Cooler Master B500...

Vettem egy Cooler Master B500 V2 tápegységet elég lesz a gépemhez?

Figyelt kérdés

Q6600 proci 3,0Ghz Gtx650ti OC 1Gb, 8gb ram,500GB toshiba Hdd

Mennyire megbízható tápegység ez? 3év garanciát kaptam rá.

Aida64 el néztem fesz értéket, alapjáraton +0,040V al felett volt mindegyik, terhelés alatt is max 1% csökkent a +12V os ág.


2015. dec. 14. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Bővel elég egy kisebb táp is.

[link]

2015. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bőségesen elég lesz.
2015. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a V1 (csak hatásfokban térnek el). Összességében stabil belépőszintű táp, nem lesz vele probléma.

2015. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké, kösz a válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek!

#1 azért gondoltam hogy nagyobb teljesítményű tápot veszek mert nemsokára cserélni szeretném a gépemet nem tudom még hogy mit veszek de lehet hogy tobbet fogy fogyasztani mint a mostani.

2015. dec. 15. 08:53
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 a V2 nek mas belseje van es nem is 2agas es nagyobb a terhelhetosege is

#4 gyakorlatilag egy i5 + 390X/290X es konfigot is elvisz, de tuningolni nem kellene vele (bar papiron egeszseges minimalist birna)


szoval ha cseren gondolkodsz valami tenleg jobb tap kell tole hogy erdemes legyen levaltani

Antec HCG-520 M

SeaSonic M12II 520

lehetne sorolni ezek a legolcsobbak amire erdemes levaltani

2015. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

amugy szoftveres meresre nem lehet alapozni... csak a kulso muszeres meres az egyeduli megbizhato


szoftveres persze kezdesnek, iranymutatonak hasznalhato (vagy csak szorakozaskep)

2015. dec. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem! Az előző tápomat nyomon tudtam követni ahogy szépen lassan kimerül az aida-val. Kb 3hónap alatt minden nap esett a feszültség az összes ágon, és egyszer csak már a hdd sem kapcsolt be bár attól a táp még magában müködik, csak nem ad elég feszültséget..(tehát tudom hogy mik a jelei ha nem jó egy tápegység, persze ezt csak úgy mondom)
2015. dec. 15. 22:17
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja és a tápot nem szeretném cserélni egy jó ideig(ha nem lesz vele gond)azért is vettem, hogy hátha...

Majd i5 4440 vagy 4460 ban gondoolkodom, valami r9 es videókártyát mellé, még nem tudom, majd ha meglessz rá a teljes keret.

2015. dec. 15. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!