Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi kell hozzá, hogy egy tv-t...

Mi kell hozzá, hogy egy tv-t összekössek a pc-ben lévő videokártyámmal? (Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming)?

Figyelt kérdés
Esetleg filmet tudjunk rajt nézni, netalántán játék közben onnan is lehessen nézni a dolgokat... és esetleg mi a menete utána, kit kell tennem, hogy a két "hardver" lássák is egymást, és a VGA akadálymentesen közvetítse a képet a tv-nek? Előre is köszi segítségeteket!

2015. dec. 13. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
hdmi kábel!és képernyő beállításnál e képernyő kiterjesztése vagy ilyesmi van hogy két képernyőt tudjon kezelni!
2015. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 T/Z ***** válasza:

Ehhez tudni kell, h a TV-n milyen bementek vannak.


HDMI-t szoktak használni amúgy, ahogy már írták is.


Windows bill. + P -vel meg tudsz váltani a kijelzők között.

2015. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, egy "még" képcsöves TV-m van, de mostani fajta, tulajdonképpen van rajt euro scard csatlakozó, illetve 6 db egymás mellett két sorban lévő csatlakozók, piros, kék, zöld, sárga színekben... hasonlítanám őket inkább 3,5-ös jack dugajhoz de sztem nagyobbak, bár nem próbáltam!

Előre is köszi a helpet!

2015. dec. 20. 19:16
 4/6 T/Z ***** válasza:

Azok a komponens RCA aljzatok.


Akkor várjál, mert nem lesz ilyen egyszerű összekötni.


A VGA-n nincs már ilyen régi fajta képkimenet.

Létezik átalakító, de úgy emlékszem nem éri meg, mert ki×szott drága.

Ha ilyen drága VGA-ra volt pénz, nem akartok egy újabb TV-t venni?


(Mondom ezt úgy, h a régi 72cm-es TV-m még nekem is megvan az egyik szobában.)

2015. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos igen... a kérdés jogos. De ez egy picit bonyolultabb. Apámék szobájában hatalmas plazma tv van, nekem a saját szobámba ez is megteszi,... A VGA régóta dédelgetett álmom volt. (Saját keresetből raktam félre egy évig) :) Pc mániás vagyok. Mondhatnám, hogy gamer de a munka mellett nem merném így kijelenteni... azt hiszem vhol vwn átalakítónk egyik szekrénybe vhol. A vga-hoz elég egy hdmi?
2015. dec. 20. 23:33
 6/6 DrAdonisz válasza:

A VGA hdmi kimenete digitális, azonban az rca piros kék zöld csatik valószínűleg inkább analóg jel fogadására alkalmasak....

esetleg egy ilyen adapterrel mehet de nem biztos......

[link]

2016. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!