Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 30ezerböl lehet összerakni...

30ezerböl lehet összerakni egy videó kártya nélküli gépet? Pc-maxrol néztem ki gépet 30k ért de azt mondják ne vegyem mert jobbat lehet összerakni.

Figyelt kérdés

Abban a gépben core2duo e8400 van.

320gb vinyo

4gb ddr3 Ram.

Video kártyát késöbb vennék bele!

Tehát tényleg jobat lehet összerakni vagy érdemes ezt megvenni?


2015. dec. 12. 15:50
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem ertem ezeket az arazasokat... mitol ilyen iszonyat draga? regen joval olcsobbak voltak, pedig ma mar jobban kinis futottak...


30 at enyi info alapjan amit irsz nem er meg


osszelehet rakni de hasznaltan nagyon hosszadapmas...


UJONAN pedig NEM lehet osszerakni 30 bol ha minden kell csak vga nem

2015. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből még használt alkatrészekből sem nagyon lehet jobbat összerakni, arról már nem is szólva, hogy az alkatrészekre nem nagyon vállalnak garanciát az eladók, még ezekre a brand gépekre azért van pár hónap gari. Nyugodtan vedd meg, de azzal azért számolj, hogy az utólagos vga bővítést nagyban korlátozza majd a processzor teljesítménye, pl. egy AMD r9-es vagy 9x-es gtx vgak felejtősek. És a ház formátuma sem mellékes, hogy torony, SSF, vagy desktop. Nem minden vga megy mindegyikbe.
2015. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi ! R7 250 es vidi karinál nem gondolok nagyobbra!
2015. dec. 13. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!